https://wyniki.motoresults.pl/pl/2008/Motocross/MP
Live!
Sezon 2008
2008
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar PZM
Wyścigi
Wyścigi
Treningi
Skutery
Skutery
Puchar PZM
Samochody
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX1 - Trening kwalifikacyjny
2008 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski VII Runda (MX65, MX2 Junior, MX1)
-
Człuchów
, 23 sierpnia 2008
Elżbieta Marcinkiewicz
Tadeusz Szwemin
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #7 Arkadiusz Mańk
2 - #120 Roman Morozov
3 - #5 Łukasz Kędzierski
4 - #18 Łukasz Lonka
5 - #2 Karol Kędzierski
6 - #4 Jacek Olszewski
7 - #9 Fabian Szymański
8 - #15 Jakub Majchrzak
9 - #25 Karol Knap
10 - #8 Mateusz Ognisty
11 - #67 Piotr Zalewski
12 - #12 Waldemar Lonka
13 - #11 Kamil Walczak
14 - #6 Jacek Lonka
15 - #87 Marcin Krakowski
16 - #103 Sławomir Przybyła
17 - #13 Mirosław Kowalski
18 - #75 Marcin Rzętkowski
19 - #70 Mariusz Bukowski
20 - #89 Andrzej SEREMET
21 - #82 Piotr Piotrowski
22 - #31 Janusz Piotrowski
23 - #69 Michał Ficoń
24 - #26 Wiesław Wiśniewski
25 - #54 Tomasz Stachyra
26 - #195 Stanisław Grygiel
27 - #63 Piotr Więckowski
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #120 Roman Morozov
3 - #5 Łukasz Kędzierski
4 - #18 Łukasz Lonka
5 - #2 Karol Kędzierski
6 - #4 Jacek Olszewski
7 - #9 Fabian Szymański
8 - #15 Jakub Majchrzak
9 - #25 Karol Knap
10 - #8 Mateusz Ognisty
11 - #67 Piotr Zalewski
12 - #12 Waldemar Lonka
13 - #11 Kamil Walczak
14 - #6 Jacek Lonka
15 - #87 Marcin Krakowski
16 - #103 Sławomir Przybyła
17 - #13 Mirosław Kowalski
18 - #75 Marcin Rzętkowski
19 - #70 Mariusz Bukowski
20 - #89 Andrzej SEREMET
21 - #82 Piotr Piotrowski
22 - #31 Janusz Piotrowski
23 - #69 Michał Ficoń
24 - #26 Wiesław Wiśniewski
25 - #54 Tomasz Stachyra
26 - #195 Stanisław Grygiel
27 - #63 Piotr Więckowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
2:43.546
11:52:34.574
2
2:11.379
48.0
4:54.925
11:54:45.953
3
3:03.613
34.3
7:58.538
11:57:49.566
4
2:11.097
48.1
10:09.635
12:00:00.663
5
6:26.697
16.3
16:36.332
12:06:27.360
6
2:12.678
47.5
18:49.010
12:08:40.038