https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Cross-Country/Inne
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Amator - Wyścig pierwszy
2009 | Cross Country
|
Pozostałe
I Grand Prix im. Kazimierza Witczaka
-
Stryków
, 19 kwietnia 2009
Zbigniew Orłamowski
Jacek Dębski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #214 Paweł Grabowski
2 - #21 Maciej Libec
3 - #555 Łukasz Grzubowski
4 - #8 Krzysztof Tłodoru
5 - #7 Bartosz Ptak
6 - #9 Roman Kapela
7 - #30 Konrad Sienkiewicz
8 - #315 Piotr Kufel
9 - #88 Przemysław Pawłowski
10 - #19 Marcin Piec
11 - #90 Dominik Dobrosz
12 - #412 Maciej Rybiałek
13 - #5 Robert Krogulski
14 - #72 Jan Żukowski
15 - #27 Marcin Prot
16 - #31 Adrian Sienkiewicz
17 - #38 Andrzej Niebała
18 - #422 Jakub Chłodziński
19 - #4 Bartłomiej Stopa
20 - #26 Dawid Lhomme
21 - #28 Tomasz Kapusta
22 - #2 Bartosz Wiśniewski
23 - #35 Piotr Cajdler
24 - #75 Mariusz Milczarski
25 - #6 Tomasz Kochanek
26 - #29 Dariusz Palmowski
27 - #33 Dawid Sienkiewicz
28 - #32 Artur Sienkiewicz
29 - #12 Bartłomiej Buczkowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #214 Paweł Grabowski
2 - #21 Maciej Libec
3 - #555 Łukasz Grzubowski
4 - #8 Krzysztof Tłodoru
5 - #7 Bartosz Ptak
6 - #9 Roman Kapela
7 - #30 Konrad Sienkiewicz
8 - #315 Piotr Kufel
9 - #88 Przemysław Pawłowski
10 - #19 Marcin Piec
11 - #90 Dominik Dobrosz
12 - #412 Maciej Rybiałek
13 - #5 Robert Krogulski
14 - #72 Jan Żukowski
15 - #27 Marcin Prot
16 - #31 Adrian Sienkiewicz
17 - #38 Andrzej Niebała
18 - #422 Jakub Chłodziński
19 - #4 Bartłomiej Stopa
20 - #26 Dawid Lhomme
21 - #28 Tomasz Kapusta
23 - #35 Piotr Cajdler
24 - #75 Mariusz Milczarski
25 - #6 Tomasz Kochanek
26 - #29 Dariusz Palmowski
27 - #33 Dawid Sienkiewicz
28 - #32 Artur Sienkiewicz
29 - #12 Bartłomiej Buczkowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Paweł Grabowski
1
3:10.438
14:17:22.755
2
4:53.321
55.2
8:03.759
14:22:16.076
+56.560
3:56.761
3
5:02.409
53.6
13:06.168
14:27:18.485
+1:07.664
3:54.745
4
4:59.035
54.2
18:05.203
14:32:17.520
+1:04.377
3:54.658
5
4:48.984
56.1
22:54.187
14:37:06.504
+48.557
4:00.427
6
4:52.075
55.5
27:46.262
14:41:58.579
+50.593
4:01.482
7
4:50.972
55.7
32:37.234
14:46:49.551
+37.983
4:12.989
8
4:47.138
56.4
37:24.372
14:51:36.689
+40.917
4:06.221
9
4:53.218
55.2
42:17.590
14:56:29.907
+59.166
3:54.052
10
4:53.576
55.2
47:11.166
15:01:23.483
+31.056
4:22.520
11
4:54.491
55.0
52:05.657
15:06:17.974
+54.559
3:59.932
12
5:06.556
52.8
57:12.213
15:11:24.530
+1:09.252
3:57.304
13
4:43.880
57.1
1:01:56.093
15:16:08.410
+51.229
3:52.651