https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Cross-Country/Inne
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Quad 2K Amator - Wyścig pierwszy
2009 | Cross Country
|
Pozostałe
Otwarte Mistrzostwa Śląska i Zagłębia w Country Cross
-
Sosnowiec
, 31 sierpnia 2009
Eryka Adamczyk
Tadeusz Herma
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #152 Mateusz Gryma
2 - #151 Tomasz Trojanowski
3 - #159 Marcin Gołąbek
4 - #160 Marcin Korpok
5 - #153 Patryk Biskup
6 - #163 Łukasz Czapla
7 - #166 Daniel Łuszak
8 - #175 Rafał Kryla
9 - #164 Kamil Kępa
10 - #162 Bolesław Oliva
11 - #169 Arek Kowalczyk
12 - #167 Zbigniew Wacławczyk
13 - #154 Marek Zawada
14 - #161 Marcin Flak
15 - #158 Krzysztof Krzemień
16 - #173 Paweł Rozmus
17 - #168 Adam Hiejnowski
18 - #156 Artur Czapliński
19 - #157 Kacper Orzeł
20 - #165 Mirosław Wojnowski
21 - #171 Kamil Kuraś
22 - #174 Dawid Jakubowski
23 - #170 Ryszard Kapica
24 - #155 Grzegorz Pawlik
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #152 Mateusz Gryma
2 - #151 Tomasz Trojanowski
3 - #159 Marcin Gołąbek
4 - #160 Marcin Korpok
5 - #153 Patryk Biskup
6 - #163 Łukasz Czapla
7 - #166 Daniel Łuszak
8 - #175 Rafał Kryla
9 - #164 Kamil Kępa
10 - #162 Bolesław Oliva
12 - #167 Zbigniew Wacławczyk
13 - #154 Marek Zawada
14 - #161 Marcin Flak
15 - #158 Krzysztof Krzemień
16 - #173 Paweł Rozmus
17 - #168 Adam Hiejnowski
18 - #156 Artur Czapliński
19 - #157 Kacper Orzeł
20 - #165 Mirosław Wojnowski
21 - #171 Kamil Kuraś
22 - #174 Dawid Jakubowski
23 - #170 Ryszard Kapica
24 - #155 Grzegorz Pawlik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mateusz Gryma
5:54.083
13:35:29.197
1
4:40.658
38.5
10:34.741
13:40:09.855
+22.201
4:18.457
2
4:37.887
38.9
15:12.628
13:44:47.742
+3.385
4:34.502
3
4:46.301
37.7
19:58.929
13:49:34.043
+16.883
4:29.418
4
4:54.446
36.7
24:53.375
13:54:28.489
+14.345
4:40.101
5
5:05.443
35.4
29:58.818
13:59:33.932
+21.080
4:44.363
6
4:51.992
37.0
34:50.810
14:04:25.924
+23.210
4:28.782
7
5:16.091
34.2
40:06.901
14:09:42.015
+25.030
4:51.061
8
5:37.014
32.0
45:43.915
14:15:19.029
+47.519
4:49.495
9
5:07.775
35.1
50:51.690
14:20:26.804
+22.333
4:45.442
10
5:36.497
32.1
56:28.187
14:26:03.301
+55.985
4:40.512
11
5:26.049
33.1
1:01:54.236
14:31:29.350
+39.588
4:46.461
12
5:11.619
34.7
1:07:05.855
14:36:40.969
+24.765
4:46.854
13
5:16.471
34.1
1:12:22.326
14:41:57.440
+33.993
4:42.478
14
4:52.024
37.0
1:17:14.350
14:46:49.464
+11.820
4:40.204
15
5:08.005
35.1
1:22:22.355
14:51:57.469
+29.393
4:38.612
16
4:59.919
36.0
1:27:22.274
14:56:57.388
+20.364
4:39.555
17
4:50.776
37.1
1:32:13.050
15:01:48.164
+1.362
4:49.414
18
4:54.440
36.7
1:37:07.490
15:06:42.604
+14.409
4:40.031