https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Cross-Country/Inne
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Quad 2K Amator - Wyścig pierwszy
2009 | Cross Country
|
Pozostałe
Otwarte Mistrzostwa Śląska i Zagłębia w Country Cross
-
Sosnowiec
, 31 sierpnia 2009
Eryka Adamczyk
Tadeusz Herma
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #152 Mateusz Gryma
2 - #151 Tomasz Trojanowski
3 - #159 Marcin Gołąbek
4 - #160 Marcin Korpok
5 - #153 Patryk Biskup
6 - #163 Łukasz Czapla
7 - #166 Daniel Łuszak
8 - #175 Rafał Kryla
9 - #164 Kamil Kępa
10 - #162 Bolesław Oliva
11 - #169 Arek Kowalczyk
12 - #167 Zbigniew Wacławczyk
13 - #154 Marek Zawada
14 - #161 Marcin Flak
15 - #158 Krzysztof Krzemień
16 - #173 Paweł Rozmus
17 - #168 Adam Hiejnowski
18 - #156 Artur Czapliński
19 - #157 Kacper Orzeł
20 - #165 Mirosław Wojnowski
21 - #171 Kamil Kuraś
22 - #174 Dawid Jakubowski
23 - #170 Ryszard Kapica
24 - #155 Grzegorz Pawlik
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #151 Tomasz Trojanowski
3 - #159 Marcin Gołąbek
4 - #160 Marcin Korpok
5 - #153 Patryk Biskup
6 - #163 Łukasz Czapla
7 - #166 Daniel Łuszak
8 - #175 Rafał Kryla
9 - #164 Kamil Kępa
10 - #162 Bolesław Oliva
11 - #169 Arek Kowalczyk
12 - #167 Zbigniew Wacławczyk
13 - #154 Marek Zawada
14 - #161 Marcin Flak
15 - #158 Krzysztof Krzemień
16 - #173 Paweł Rozmus
17 - #168 Adam Hiejnowski
18 - #156 Artur Czapliński
19 - #157 Kacper Orzeł
20 - #165 Mirosław Wojnowski
21 - #171 Kamil Kuraś
22 - #174 Dawid Jakubowski
23 - #170 Ryszard Kapica
24 - #155 Grzegorz Pawlik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
4:53.128
13:34:28.242
1
4:18.457
41.8
9:11.585
13:38:46.699
2
4:34.502
39.3
13:46.087
13:43:21.201
3
4:29.418
40.1
18:15.505
13:47:50.619
4
4:40.101
38.6
22:55.606
13:52:30.720
5
4:44.363
38.0
27:39.969
13:57:15.083
6
4:28.782
40.2
32:08.751
14:01:43.865
7
4:51.061
37.1
36:59.812
14:06:34.926
8
4:49.495
37.3
41:49.307
14:11:24.421
9
4:45.442
37.8
46:34.749
14:16:09.863
10
4:40.512
38.5
51:15.261
14:20:50.375
11
4:46.461
37.7
56:01.722
14:25:36.836
12
4:46.854
37.6
1:00:48.576
14:30:23.690
13
4:42.478
38.2
1:05:31.054
14:35:06.168
14
4:40.204
38.5
1:10:11.258
14:39:46.372
15
4:38.612
38.8
1:14:49.870
14:44:24.984
16
4:39.555
38.6
1:19:29.425
14:49:04.539
17
4:49.414
37.3
1:24:18.839
14:53:53.953
18
4:40.031
38.6
1:28:58.870
14:58:33.984
19
4:40.482
38.5
1:33:39.352
15:03:14.466
20
4:49.649
37.3
1:38:29.001
15:08:04.115