https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Cross-Country/Inne
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Amator - Wyścig pierwszy
2009 | Cross Country
|
Pozostałe
Zawody o Puchar Burmistrza Prabut
-
Prabuty
, 11 lipca 2009
Tadeusz Ulenberg
Łukasz Dołęgowski
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #211 Mieszko Gotkowski
2 - #6 Piotr Drypa
3 - #51 Krzysztof Buczkowski
4 - #228 Jeremiasz Mandecki
5 - #13 Sebastian Kuncicki
6 - #157 Kamil Lewandowski
7 - #222 Przemysław Szymański
8 - #77 Mariusz Lewandowski
9 - #21 Przemysław Dołęgowski
10 - #18 Marek Barczykowski
11 - #8 Krzysztof Pastuszka
12 - #94 Paweł Kosmalski
13 - #23 Szczepan Kalczuk
14 - #240 Bartosz Zieliński
15 - #34 Krzysztof Pukin
16 - #169 Dariusz Adranowicz
17 - #2 Mateusz Mankiewicz
18 - #28 Robert Czajczyk
19 - #15 Dominik Pomierski
20 - #70 Wiesław Płoszaj
21 - #14 Sławomir Iwarchów
22 - #26 Wojciech Rejkiewicz
23 - #68 Michał Pawłowicz
24 - #22 Maciej Karpowicz
25 - #112 Cezary Kunicki
26 - #7 Jacek Domański
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #6 Piotr Drypa
3 - #51 Krzysztof Buczkowski
4 - #228 Jeremiasz Mandecki
5 - #13 Sebastian Kuncicki
6 - #157 Kamil Lewandowski
7 - #222 Przemysław Szymański
8 - #77 Mariusz Lewandowski
9 - #21 Przemysław Dołęgowski
10 - #18 Marek Barczykowski
11 - #8 Krzysztof Pastuszka
12 - #94 Paweł Kosmalski
13 - #23 Szczepan Kalczuk
14 - #240 Bartosz Zieliński
15 - #34 Krzysztof Pukin
16 - #169 Dariusz Adranowicz
17 - #2 Mateusz Mankiewicz
18 - #28 Robert Czajczyk
19 - #15 Dominik Pomierski
20 - #70 Wiesław Płoszaj
21 - #14 Sławomir Iwarchów
22 - #26 Wojciech Rejkiewicz
23 - #68 Michał Pawłowicz
24 - #22 Maciej Karpowicz
25 - #112 Cezary Kunicki
26 - #7 Jacek Domański
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
4:08.569
13:04:33.285
2
3:59.875
75.0
8:08.444
13:08:33.160
3
3:59.271
75.2
12:07.715
13:12:32.431
4
4:00.576
74.8
16:08.291
13:16:33.007
5
3:59.417
75.2
20:07.708
13:20:32.424
6
4:01.014
74.7
24:08.722
13:24:33.438
7
4:04.665
73.6
28:13.387
13:28:38.103
8
4:03.693
73.9
32:17.080
13:32:41.796
9
3:58.799
75.4
36:15.879
13:36:40.595
10
4:01.375
74.6
40:17.254
13:40:41.970
11
4:09.230
72.2
44:26.484
13:44:51.200
12
3:58.820
75.4
48:25.304
13:48:50.020
13
4:08.432
72.5
52:33.736
13:52:58.452
14
4:13.113
71.1
56:46.849
13:57:11.565
15
4:17.259
70.0
1:01:04.108
14:01:28.824