https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2009 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski I Runda
-
Suwałki-Krzywółka
, 28 marca 2009
Bogdan Rudnicki
Tomasz Walendowicz
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1b Rafał Kiczko
2 - #7 Paweł Szymkowski
3 - #122 Józef Sawicki
4 - #515 Jakub Piątek
5 - #4 Sylwester Jędrzejczyk
6 - #505 Bartosz Piątek
7 - #6 Daniel Bołtromiejuk
8 - #33 Jakub Galiński
9 - #24 Przemysław Bielecki
10 - #115 Damian Dymowski
11 - #21 Rafał Bracik
12 - #26 Konrad Widłak
13 - #23 Szymon Frankowski
14 - #506 Filip Więckowski
15 - #8 Daniel Stachyra
16 - #28a Mateusz Piątek
17 - #503 Tomasz Wysocki
18 - #95 Tomasz Witkowski
19 - #12a Patryk Stachyra
20 - #44 Piotr Kaczorowski
21 - #30 Michał Drozd
22 - #17 Damian Jędrzejczyk
23 - #9 Paweł Rzosiński
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1b Rafał Kiczko
2 - #7 Paweł Szymkowski
3 - #122 Józef Sawicki
4 - #515 Jakub Piątek
5 - #4 Sylwester Jędrzejczyk
6 - #505 Bartosz Piątek
7 - #6 Daniel Bołtromiejuk
8 - #33 Jakub Galiński
9 - #24 Przemysław Bielecki
10 - #115 Damian Dymowski
11 - #21 Rafał Bracik
12 - #26 Konrad Widłak
13 - #23 Szymon Frankowski
14 - #506 Filip Więckowski
15 - #8 Daniel Stachyra
16 - #28a Mateusz Piątek
17 - #503 Tomasz Wysocki
18 - #95 Tomasz Witkowski
19 - #12a Patryk Stachyra
21 - #30 Michał Drozd
22 - #17 Damian Jędrzejczyk
23 - #9 Paweł Rzosiński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Rafał Kiczko
3:12.469
14:52:34.950
1
13:22.907
53.8
16:35.376
15:05:57.857
+3:37.994
9:44.913
2
13:15.268
54.3
29:50.644
15:19:13.125
+3:13.378
10:01.890
3
13:46.984
52.2
43:37.628
15:33:00.109
+3:33.064
10:13.920
4
14:35.091
49.4
58:12.719
15:47:35.200
+3:56.663
10:38.428
5
16:06.038
44.7
1:14:18.757
16:03:41.238
+5:59.380
10:06.658
6
13:14.209
54.4
1:27:32.966
16:16:55.447
+3:27.317
9:46.892
7
14:54.921
48.3
1:42:27.887
16:31:50.368
+4:40.280
10:14.641