https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E2/E3 - Wyścig pierwszy
2009 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski II Runda
-
Suwałki-Krzywółka
, 29 marca 2009
Bogdan Rudnicki
Tomasz Walendowicz
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #19 Łukasz Kędzierski
2 - #101 Kamil Walczak
3 - #1a Karol Knap
4 - #7a Michał Łukasik
5 - #141 Krzysztof Jarmuż
6 - #2a Wiesław Wiśniewski
7 - #113 Jacek Psiuk
8 - #25 Robert Rozpędowski
9 - #4a Tomasz Stachyra
10 - #12 Roman Ulenberg
11 - #567 Piotr Więckowski
12 - #11 Daniel Lipniacki
13 - #22 Paweł Samuła
14 - #110 Sławomir Poziomkowski
15 - #17a Paweł Rozwałka
16 - #5a Grzegorz Palusiński
17 - #33a Mikołaj Pańka
18 - #119 Kajetan Rusocki
19 - #15 Krzysztof Jaszczewski
20 - #24a Jarosław Wiśniewski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #19 Łukasz Kędzierski
2 - #101 Kamil Walczak
4 - #7a Michał Łukasik
5 - #141 Krzysztof Jarmuż
6 - #2a Wiesław Wiśniewski
7 - #113 Jacek Psiuk
8 - #25 Robert Rozpędowski
9 - #4a Tomasz Stachyra
10 - #12 Roman Ulenberg
11 - #567 Piotr Więckowski
12 - #11 Daniel Lipniacki
13 - #22 Paweł Samuła
14 - #110 Sławomir Poziomkowski
15 - #17a Paweł Rozwałka
16 - #5a Grzegorz Palusiński
17 - #33a Mikołaj Pańka
18 - #119 Kajetan Rusocki
19 - #15 Krzysztof Jaszczewski
20 - #24a Jarosław Wiśniewski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Kędzierski
14.645
12:11:19.131
1
6:38.109
108.5
6:52.754
12:17:57.240
+10.891
6:27.218
2
6:44.739
106.7
13:37.493
12:24:41.979
+13.112
6:31.627
3
6:45.949
106.4
20:23.442
12:31:27.928
+7.646
6:38.303
4
6:48.328
105.8
27:11.770
12:38:16.256
+18.053
6:30.275
5
6:56.258
103.8
34:08.028
12:45:12.514
+32.708
6:23.550
6
7:30.978
95.8
41:39.006
12:52:43.492
+1:05.449
6:25.529
7
6:53.199
104.6
48:32.205
12:59:36.691
-13.019
7:06.218
8
6:44.647
106.8
55:16.852
13:06:21.338
+26.038
6:18.609
9
6:48.887
105.7
1:02:05.739
13:13:10.225
+23.536
6:25.351
10
6:49.024
105.6
1:08:54.763
13:19:59.249
+22.177
6:26.847
11
6:34.694
109.5
1:15:29.457
13:26:33.943
+12.118
6:22.576
12
6:36.773
108.9
1:22:06.230
13:33:10.716
+7.301
6:29.472
13
6:43.483
107.1
1:28:49.713
13:39:54.199
+18.100
6:25.383
14
6:58.081
103.3
1:35:47.794
13:46:52.280
+24.988
6:33.093