https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2009 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski II Runda
-
Suwałki-Krzywółka
, 29 marca 2009
Bogdan Rudnicki
Tomasz Walendowicz
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #7 Paweł Szymkowski
2 - #122 Józef Sawicki
3 - #4 Sylwester Jędrzejczyk
4 - #503 Tomasz Wysocki
5 - #505 Bartosz Piątek
6 - #24 Przemysław Bielecki
7 - #506 Filip Więckowski
8 - #8 Daniel Stachyra
9 - #6 Daniel Bołtromiejuk
10 - #26 Konrad Widłak
11 - #115 Damian Dymowski
12 - #95 Tomasz Witkowski
13 - #23 Szymon Frankowski
14 - #12a Patryk Stachyra
15 - #17 Damian Jędrzejczyk
16 - #30 Michał Drozd
17 - #28a Mateusz Piątek
18 - #33 Jakub Galiński
19 - #515 Jakub Piątek
20 - #21 Rafał Bracik
21 - #9 Paweł Rzosiński
22 - #44 Piotr Kaczorowski
23 - #10 Mieszko Wiśniewski
24 - #20 Karol Hrabia
25 - #1b Rafał Kiczko
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #7 Paweł Szymkowski
2 - #122 Józef Sawicki
3 - #4 Sylwester Jędrzejczyk
4 - #503 Tomasz Wysocki
6 - #24 Przemysław Bielecki
7 - #506 Filip Więckowski
8 - #8 Daniel Stachyra
9 - #6 Daniel Bołtromiejuk
10 - #26 Konrad Widłak
11 - #115 Damian Dymowski
12 - #95 Tomasz Witkowski
13 - #23 Szymon Frankowski
14 - #12a Patryk Stachyra
15 - #17 Damian Jędrzejczyk
16 - #30 Michał Drozd
17 - #28a Mateusz Piątek
18 - #33 Jakub Galiński
19 - #515 Jakub Piątek
20 - #21 Rafał Bracik
21 - #9 Paweł Rzosiński
22 - #44 Piotr Kaczorowski
23 - #10 Mieszko Wiśniewski
24 - #20 Karol Hrabia
25 - #1b Rafał Kiczko
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Paweł Szymkowski
3:38.855
12:14:43.341
1
10:27.609
68.8
14:06.464
12:25:10.950
+3:45.357
6:42.252
2
6:48.956
105.6
20:55.420
12:31:59.906
+13.270
6:35.686
3
6:56.010
103.8
27:51.430
12:38:55.916
+22.413
6:33.597
4
6:55.055
104.1
34:46.485
12:45:50.971
+18.982
6:36.073
5
7:08.498
100.8
41:54.983
12:52:59.469
+24.951
6:43.547
6
7:08.067
100.9
49:03.050
13:00:07.536
+23.382
6:44.685
7
6:53.913
104.4
55:56.963
13:07:01.449
-25.546
7:19.459
8
7:50.283
91.9
1:03:47.246
13:14:51.732
+1:13.667
6:36.616
9
7:27.817
96.5
1:11:15.063
13:22:19.549
+43.476
6:44.341
10
7:17.980
98.6
1:18:33.043
13:29:37.529
+32.130
6:45.850
11
7:11.896
100.0
1:25:44.939
13:36:49.425
+20.546
6:51.350
12
7:23.139
97.5
1:33:08.078
13:44:12.564
+34.172
6:48.967