https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Cross-Country/PDS
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E2/E3 - Wyścig pierwszy
2009 | Cross Country
|
Puchar Dolnego Śląska
II Runda Pucharu Dolnego Śląska
-
Winów
, 10 maja 2009
Maciej Wróblewski
Andrzej Gogulski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #233 Tadeusz Brukało
2 - #201 Robert Soćko
3 - #236 Przemysław Gębski
4 - #234 Krzysztof Mazoruk
5 - #247 Josef Krupop
6 - #245 Przemysław Marszałek
7 - #243 Łukasz Hepner
8 - #250 Krzysztof Tomaszek
9 - #246 Marek Chodziecki
10 - #291 Artur Oleksak
11 - #248 Krzysztof Langner
12 - #244 Mateusz Sobieski
13 - #259 Mirosław Łazarewicz
14 - #202 Mariusz Skrobiszewki
15 - #240 Jacek Faron
16 - #295 Rafał Boroń
17 - #260 Piotr Polak
18 - #218 Waldemar Porucznik
19 - #214 Jarosław Kargul
20 - #224 Dariusz Karwacki
21 - #235 Mariusz Cieślik
22 - #242 Wojciech Kuta
23 - #241 Konrad Dragun
24 - #249 Stanisław Zięba
25 - #237 Marcin Duda
26 - #238 Dariusz Nalewajek
27 - #290 Krzysztof Gnacy
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #233 Tadeusz Brukało
2 - #201 Robert Soćko
3 - #236 Przemysław Gębski
5 - #247 Josef Krupop
6 - #245 Przemysław Marszałek
7 - #243 Łukasz Hepner
8 - #250 Krzysztof Tomaszek
9 - #246 Marek Chodziecki
10 - #291 Artur Oleksak
11 - #248 Krzysztof Langner
12 - #244 Mateusz Sobieski
13 - #259 Mirosław Łazarewicz
14 - #202 Mariusz Skrobiszewki
15 - #240 Jacek Faron
16 - #295 Rafał Boroń
17 - #260 Piotr Polak
18 - #218 Waldemar Porucznik
19 - #214 Jarosław Kargul
20 - #224 Dariusz Karwacki
21 - #235 Mariusz Cieślik
22 - #242 Wojciech Kuta
23 - #241 Konrad Dragun
24 - #249 Stanisław Zięba
25 - #237 Marcin Duda
26 - #238 Dariusz Nalewajek
27 - #290 Krzysztof Gnacy
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tadeusz Brukało
3:19.006
12:03:42.060
1
8:42.141
41.4
12:01.147
12:12:24.201
-20.798
9:02.939
2
8:15.955
43.6
20:17.102
12:20:40.156
-33.240
8:49.195
3
8:18.906
43.3
28:36.008
12:28:59.062
+9.020
8:09.886
4
8:22.827
43.0
36:58.835
12:37:21.889
+5.684
8:17.143
5
8:34.098
42.0
45:32.933
12:45:55.987
+18.424
8:15.674
6
8:37.050
41.8
54:09.983
12:54:33.037
+16.164
8:20.886
7
8:34.419
42.0
1:02:44.402
13:03:07.456
+1.316
8:33.103
8
8:15.790
43.6
1:11:00.192
13:11:23.246
-2.688
8:18.478
9
9:54.223
36.3
1:20:54.415
13:21:17.469
+1:20.619
8:33.604
10
8:36.327
41.8
1:29:30.742
13:29:53.796
+4.015
8:32.312
11
8:58.428
40.1
1:38:29.170
13:38:52.224
+29.865
8:28.563
12
8:49.028
40.8
1:47:18.198
13:47:41.252
+7.762
8:41.266
13
8:59.298
40.1
1:56:17.496
13:56:40.550
+14.391
8:44.907