https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E2/E3 - Wyścig pierwszy
2009 | Cross Country
|
Puchar Polski
Puchar Polski II Runda
-
Suwałki-Krzywółka
, 29 marca 2009
Bogdan Rudnicki
Tomasz Walendowicz
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #668 Bolesław Nowak
2 - #72 Mariusz Czachor
3 - #807 Artur Grygorcewicz
4 - #173 Wojciech Dumke
5 - #8 Piotr Płochocki
6 - #400 Artur Butkus
7 - #777a Dominik Asłan
8 - #237 Michał Czochralski
9 - #80 Paweł Karliński
10 - #303 Adam Konarski
11 - #239 Paweł Laszuk
12 - #235 Dariusz Mikołajczak
13 - #22 Karol Wargulak
14 - #130 Dariusz Małkiewicz
15 - #274 Sławomir Ratkowski
16 - #481 Vaidas Sakavicius
17 - #16 Mariusz Pielak
18 - #71 Tomasz Kolek
19 - #474 Krzysztof Ugniewski
20 - #491 Vladas Lilis
21 - #255 Dariusz Piotrowski
22 - #61 Jakub Sztyber
23 - #525 Zbigniew Gil-Kwaśniewski
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #72 Mariusz Czachor
3 - #807 Artur Grygorcewicz
4 - #173 Wojciech Dumke
5 - #8 Piotr Płochocki
6 - #400 Artur Butkus
7 - #777a Dominik Asłan
8 - #237 Michał Czochralski
9 - #80 Paweł Karliński
10 - #303 Adam Konarski
11 - #239 Paweł Laszuk
12 - #235 Dariusz Mikołajczak
13 - #22 Karol Wargulak
14 - #130 Dariusz Małkiewicz
15 - #274 Sławomir Ratkowski
16 - #481 Vaidas Sakavicius
17 - #16 Mariusz Pielak
18 - #71 Tomasz Kolek
19 - #474 Krzysztof Ugniewski
20 - #491 Vladas Lilis
21 - #255 Dariusz Piotrowski
22 - #61 Jakub Sztyber
23 - #525 Zbigniew Gil-Kwaśniewski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
15.310
14:12:50.745
1
6:48.472
105.8
7:03.782
14:19:39.217
2
7:05.593
101.5
14:09.375
14:26:44.810
3
7:21.187
97.9
21:30.562
14:34:05.997
4
7:11.235
100.2
28:41.797
14:41:17.232
5
7:06.921
101.2
35:48.718
14:48:24.153
6
7:44.798
92.9
43:33.516
14:56:08.951
7
7:13.280
99.7
50:46.796
15:03:22.231
8
7:48.084
92.3
58:34.880
15:11:10.315
9
7:14.704
99.4
1:05:49.584
15:18:25.019