https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E2/E3 - Wyścig pierwszy
2009 | Cross Country
|
Puchar Polski
Puchar Polski III Runda
-
Mielno
, 1 maja 2009
Wiesław Śmietjuch
Waldemar Iracki
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #72 Mariusz Czachor
2 - #668 Bolesław Nowak
3 - #4 Marcin Kruger
4 - #173 Wojciech Dumke
5 - #130 Dariusz Małkiewicz
6 - #8 Piotr Płochocki
7 - #807 Artur Grygorcewicz
8 - #104 Mariusz Kubat
9 - #213 Paweł Grabowski
10 - #237 Michał Czochralski
11 - #525 Zbigniew Gil-Kwaśniewski
12 - #777 Dominik Asłan
13 - #1.. Jacek Grabowski
14 - #303 Adam Konarski
15 - #246 Piotr Mysłakowski
16 - #239 Paweł Laszuk
17 - #313 Krzysztof Ugniewski
18 - #274 Sławomir Ratkowski
19 - #247 Wojciech Jędrzejewski
20 - #255 Dariusz Piotrowski
21 - #119. Marcin Piec
22 - #333. Marek Kurmin
23 - #77 Karol Turek
24 - #835 Andrzej Goleń
25 - #311 Filip Stakiewicz
26 - #50 Tomasz Andrych
27 - #34 Grzegorz Zasada
28 - #78 Tomasz Styczyński
29 - #235 Dariusz Mikołajczak
30 - #23827 Tomasz Duhr
31 - #690 Adam Kubarski
32 - #144 Paweł Isański
33 - #33 Krzysztof Kwiatkowski
34 - #25. Michał Tadych
35 - #666 Radosław Rybak
36 - #475 Wojciech Kowalewski
37 - #82 Mariusz Durynek
38 - #66 Sławomir Wiśniewski
39 - #1. Dawid Zaremba
40 - #24. Jeremiasz Mandecki
41 - #23... Jacek Grzebiński
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #72 Mariusz Czachor
2 - #668 Bolesław Nowak
3 - #4 Marcin Kruger
4 - #173 Wojciech Dumke
5 - #130 Dariusz Małkiewicz
6 - #8 Piotr Płochocki
7 - #807 Artur Grygorcewicz
8 - #104 Mariusz Kubat
9 - #213 Paweł Grabowski
10 - #237 Michał Czochralski
11 - #525 Zbigniew Gil-Kwaśniewski
12 - #777 Dominik Asłan
13 - #1.. Jacek Grabowski
14 - #303 Adam Konarski
15 - #246 Piotr Mysłakowski
16 - #239 Paweł Laszuk
17 - #313 Krzysztof Ugniewski
18 - #274 Sławomir Ratkowski
19 - #247 Wojciech Jędrzejewski
20 - #255 Dariusz Piotrowski
21 - #119. Marcin Piec
22 - #333. Marek Kurmin
23 - #77 Karol Turek
24 - #835 Andrzej Goleń
25 - #311 Filip Stakiewicz
26 - #50 Tomasz Andrych
27 - #34 Grzegorz Zasada
28 - #78 Tomasz Styczyński
29 - #235 Dariusz Mikołajczak
30 - #23827 Tomasz Duhr
31 - #690 Adam Kubarski
32 - #144 Paweł Isański
33 - #33 Krzysztof Kwiatkowski
35 - #666 Radosław Rybak
36 - #475 Wojciech Kowalewski
37 - #82 Mariusz Durynek
38 - #66 Sławomir Wiśniewski
39 - #1. Dawid Zaremba
40 - #24. Jeremiasz Mandecki
41 - #23... Jacek Grzebiński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mariusz Czachor
8:19.165
14:20:07.485
1
12:24.835
33.8
20:44.000
14:32:32.320
+4:17.488
8:07.347
2
16:12.804
25.9
36:56.804
14:48:45.124
+7:34.863
8:37.941
3
14:35.222
28.8
51:32.026
15:03:20.346
+5:33.787
9:01.435
4
14:51.835
28.3
1:06:23.861
15:18:12.181
+4:49.906
10:01.929
5
18:45.073
22.4
1:25:08.934
15:36:57.254
+9:43.351
9:01.722
6
15:06.305
27.8
1:40:15.239
15:52:03.559
+6:12.727
8:53.578