https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2009 | Cross Country
|
Puchar Polski
Puchar Polski IV Runda
-
Kwidzyn
, 23 maja 2009
Marek Kopczyński
Tadeusz Ulenberg
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #119 Paweł Fajok
2 - #32 Patryk Grzebiński
3 - #88 Tomasz Cymerman
4 - #5 Krzysztof Marszałek
5 - #82a Artur Puzio
6 - #488 Mateusz Pawłowski
7 - #631 Dawid Szostak
8 - #7a Adam Olczak
9 - #300 Sebastian Baranowski
10 - #89 Paweł Urbański
11 - #51 Maciej Smoliński
12 - #9 Wojciech Lipiec
13 - #141 Sebastian Budny
14 - #71a Damian Bochenek
15 - #39 Dawid Mulawa
16 - #377 Patryk Bździkot
17 - #95a Michał Kalinowski
18 - #189 Paweł Czerniej
19 - #38 Dawid Suchowiecki
20 - #169 Patryk Tarka
21 - #299 Arkadiusz Stasiełuk
22 - #37 Sebastian Kucharewicz
23 - #73a Przemysław Klepacki
NK - #129 Paweł Płochowski
NK - #40 Kacper Grajewski
NK - #22 Bartosz Jaczun
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #119 Paweł Fajok
2 - #32 Patryk Grzebiński
3 - #88 Tomasz Cymerman
4 - #5 Krzysztof Marszałek
5 - #82a Artur Puzio
6 - #488 Mateusz Pawłowski
7 - #631 Dawid Szostak
8 - #7a Adam Olczak
9 - #300 Sebastian Baranowski
10 - #89 Paweł Urbański
11 - #51 Maciej Smoliński
12 - #9 Wojciech Lipiec
13 - #141 Sebastian Budny
14 - #71a Damian Bochenek
15 - #39 Dawid Mulawa
16 - #377 Patryk Bździkot
17 - #95a Michał Kalinowski
18 - #189 Paweł Czerniej
19 - #38 Dawid Suchowiecki
21 - #299 Arkadiusz Stasiełuk
22 - #37 Sebastian Kucharewicz
23 - #73a Przemysław Klepacki
NK - #129 Paweł Płochowski
NK - #40 Kacper Grajewski
NK - #22 Bartosz Jaczun
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Paweł Fajok
4:33.012
16:52:52.630
1
12:30.547
48.0
17:03.559
17:05:23.177
+1:28.855
11:01.692
2
12:23.745
48.4
29:27.304
17:17:46.922
+1:22.837
11:00.908
3
13:35.058
44.2
43:02.362
17:31:21.980
+2:47.471
10:47.587
4
12:42.032
47.2
55:44.394
17:44:04.012
+1:50.756
10:51.276
5
14:07.040
42.5
1:09:51.434
17:58:11.052
+2:35.058
11:31.982
6
12:25.094
48.3
1:22:16.528
18:10:36.146
+1:24.298
11:00.796