https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2009 | Cross Country
|
Puchar Polski
Puchar Polski VI Runda
-
Chełmno
, 20 czerwca 2009
Jerzy Dowejko
Władysław Knap
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #85 Wojciech Pronobis
2 - #5 Krzysztof Marszałek
3 - #82 Artur Puzio
4 - #119 Paweł Fajok
5 - #46 Filip Litwiniak
6 - #40 Kacper Grajewski
7 - #7 Adam Olczak
8 - #373 Szymon Szczukarski
9 - #372 Rafał Chabowski
10 - #141 Sebastian Budny
11 - #22 Bartosz Jaczun
12 - #189 Paweł Czerniej
13 - #652 Paweł Głąbicki
14 - #39 Dawid Mulawa
15 - #129 Paweł Płochowski
16 - #36 Daniel Masiak
17 - #71a Damian Bochenek
18 - #300 Sebastian Baranowski
19 - #377 Patryk Bździkot
20 - #38 Dawid Suchowiecki
21 - #72. Jan Żukowski
22 - #95 Michał Kalinowski
23 - #212 Przemysław Cieślak
24 - #299 Arkadiusz Stasiełuk
NK - #169 Patryk Tarka
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #85 Wojciech Pronobis
2 - #5 Krzysztof Marszałek
3 - #82 Artur Puzio
4 - #119 Paweł Fajok
5 - #46 Filip Litwiniak
6 - #40 Kacper Grajewski
7 - #7 Adam Olczak
8 - #373 Szymon Szczukarski
9 - #372 Rafał Chabowski
11 - #22 Bartosz Jaczun
12 - #189 Paweł Czerniej
13 - #652 Paweł Głąbicki
14 - #39 Dawid Mulawa
15 - #129 Paweł Płochowski
16 - #36 Daniel Masiak
17 - #71a Damian Bochenek
18 - #300 Sebastian Baranowski
19 - #377 Patryk Bździkot
20 - #38 Dawid Suchowiecki
21 - #72. Jan Żukowski
22 - #95 Michał Kalinowski
23 - #212 Przemysław Cieślak
24 - #299 Arkadiusz Stasiełuk
NK - #169 Patryk Tarka
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Wojciech Pronobis
16:11.390
17:17:00.207
1
10:48.955
44.4
27:00.345
17:27:49.162
+50.016
9:58.939
2
11:01.932
43.5
38:02.277
17:38:51.094
+59.550
10:02.382
3
12:23.014
38.8
50:25.291
17:51:14.108
+2:20.887
10:02.127
4
10:39.885
45.0
1:01:05.176
18:01:53.993
+4.742
10:35.143
5
10:56.516
43.9
1:12:01.692
18:12:50.509
+1:03.615
9:52.901
6
10:39.921
45.0
1:22:41.613
18:23:30.430
+31.613
10:08.308
7
11:01.218
43.6
1:33:42.831
18:34:31.648
+55.161
10:06.057