https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Karting/EK
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-100 - Trening dowolny II
2009 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Grand Finals
-
Miedziana Góra
, 22 sierpnia 2009
Artur Strychalski
Krzysztof Bury
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #69 Adrea Fontana
2 - #34 Evgeny Bolshikh
3 - #185 Simone Cunati
4 - #58 Dario Orsini
5 - #67 Łukasz Łabęcki
6 - #98 Diego Bertomelli
7 - #100 Aleksander Kowalski
8 - #4 Patrizio Orsini
9 - #1 Evgeny Manatskiy
10 - #159 Jan Smaga
11 - #135 Patrik Pastorok
12 - #42 Armando Iannaccone
13 - #5 Jan Osmera
14 - #7 Błażej Wiśniewski
15 - #6 Jan Rzepliński
16 - #107 Riccardo Geltrude
17 - #78 Hubert Kalinowski
18 - #17 Lukas Jager
19 - #30 Paweł Strzęciwilk
20 - #10 Michał Grzyb
21 - #22 Filip Tokar
22 - #25 Alexey Rybin
23 - #19 Michał Marczak
24 - #8 Pawel Srdinko
25 - #18 Julian Kautsch
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #69 Adrea Fontana
2 - #34 Evgeny Bolshikh
3 - #185 Simone Cunati
4 - #58 Dario Orsini
5 - #67 Łukasz Łabęcki
6 - #98 Diego Bertomelli
8 - #4 Patrizio Orsini
9 - #1 Evgeny Manatskiy
10 - #159 Jan Smaga
11 - #135 Patrik Pastorok
12 - #42 Armando Iannaccone
13 - #5 Jan Osmera
14 - #7 Błażej Wiśniewski
15 - #6 Jan Rzepliński
16 - #107 Riccardo Geltrude
17 - #78 Hubert Kalinowski
18 - #17 Lukas Jager
19 - #30 Paweł Strzęciwilk
20 - #10 Michał Grzyb
21 - #22 Filip Tokar
22 - #25 Alexey Rybin
23 - #19 Michał Marczak
24 - #8 Pawel Srdinko
25 - #18 Julian Kautsch
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adrea Fontana
1
48.102
11:41:20.438
2
37.739
83.9
1:25.841
11:41:58.177
+1.226
36.513
3
42.946
73.8
2:08.787
11:42:41.123
+6.980
35.966
4
38.110
83.1
2:46.897
11:43:19.233
+1.760
36.350
5
36.524
86.7
3:23.421
11:43:55.757
+0.113
36.411
6
37.957
83.5
4:01.378
11:44:33.714
+2.199
35.758
7
1:06.156
47.9
5:07.534
11:45:39.870
+30.304
35.852
8
36.027
87.9
5:43.561
11:46:15.897
-0.395
36.422
9
35.960
88.1
6:19.521
11:46:51.857
+0.299
35.661
10
36.255
87.4
6:55.776
11:47:28.112
+0.586
35.669
11
36.119
87.7
7:31.895
11:48:04.231
+0.422
35.697
12
39.653
79.9
8:11.548
11:48:43.884
+3.783
35.870
13
1:01.679
51.4
9:13.227
11:49:45.563
+26.196
35.483
14
35.998
88.0
9:49.225
11:50:21.561
+0.179
35.819
15
36.713
86.3
10:25.938
11:50:58.274
+0.880
35.833
16
36.961
85.7
11:02.899
11:51:35.235
17
36.044
87.9
11:38.943
11:52:11.279
18
36.233
87.4
12:15.176
11:52:47.512
19
40.703
77.8
12:55.879
11:53:28.215
20
1:48.407
29.2
14:44.286
11:55:16.622