https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Karting/EK
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Bieg Finałowy
2009 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Grand Finals
-
Miedziana Góra
, 22 sierpnia 2009
Artur Strychalski
Krzysztof Bury
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #3 Mattia Drudi
2 - #34 Alexander Zirkov
3 - #103 Michael Waldherr
4 - #90 Paweł Malczak
5 - #21 Georgy Malyshev
6 - #25 Stanisław Garstecki
7 - #40 Marcel Grudziński
8 - #8 Dominik Javurek
9 - #4 Adam Zalewski
10 - #115 Simon Reicher
11 - #1 Sophia Floersch
12 - #20 Piotr Herbeć
13 - #17 Matej Svoboda
14 - #5 Jozsef Havasi
15 - #84 Samuel Ucci
16 - #46 Kacper Bielecki
17 - #69 Alex Karkosik
18 - #41 Jan Krencisz
19 - #128 Nikita Sitnikov
20 - #30 Dominik Panas
21 - #7 Marek Boris Machulda
22 - #98 Marcin Łaski
23 - #23 Christopher Groebmair
24 - #59 Sampieri Gastone
25 - #18 Jindrich Vohnout
26 - #55 Jakub Masztalerz
27 - #19 Dominik Morawski
28 - #44 Filip Panas
29 - #39 Tomasz Wójcik
30 - #37 Tomasz Pampuch
31 - #50 Fabio Fiaccadori
32 - #16 Tomas Horsky
33 - #129 Nicola Vitali
34 - #2 Toni Nowosad
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #3 Mattia Drudi
2 - #34 Alexander Zirkov
3 - #103 Michael Waldherr
4 - #90 Paweł Malczak
5 - #21 Georgy Malyshev
7 - #40 Marcel Grudziński
8 - #8 Dominik Javurek
9 - #4 Adam Zalewski
10 - #115 Simon Reicher
11 - #1 Sophia Floersch
12 - #20 Piotr Herbeć
13 - #17 Matej Svoboda
14 - #5 Jozsef Havasi
15 - #84 Samuel Ucci
16 - #46 Kacper Bielecki
17 - #69 Alex Karkosik
18 - #41 Jan Krencisz
19 - #128 Nikita Sitnikov
20 - #30 Dominik Panas
21 - #7 Marek Boris Machulda
22 - #98 Marcin Łaski
23 - #23 Christopher Groebmair
24 - #59 Sampieri Gastone
25 - #18 Jindrich Vohnout
26 - #55 Jakub Masztalerz
27 - #19 Dominik Morawski
28 - #44 Filip Panas
29 - #39 Tomasz Wójcik
30 - #37 Tomasz Pampuch
31 - #50 Fabio Fiaccadori
32 - #16 Tomas Horsky
33 - #129 Nicola Vitali
34 - #2 Toni Nowosad
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Mattia Drudi
1
1.908
15:42:41.471
2
43.457
72.9
45.365
15:43:24.928
+1.160
42.297
3
41.838
75.7
1:27.203
15:44:06.766
+1.142
40.696
4
40.924
77.4
2:08.127
15:44:47.690
+0.297
40.627
5
40.904
77.4
2:49.031
15:45:28.594
+0.273
40.631
6
42.089
75.3
3:31.120
15:46:10.683
+1.545
40.544
7
41.366
76.6
4:12.486
15:46:52.049
+1.098
40.268
8
40.368
78.5
4:52.854
15:47:32.417
+0.042
40.326
9
40.342
78.5
5:33.196
15:48:12.759
+0.039
40.303
10
40.634
78.0
6:13.830
15:48:53.393
+0.316
40.318
11
40.518
78.2
6:54.348
15:49:33.911
+0.403
40.115
12
41.095
77.1
7:35.443
15:50:15.006
+0.859
40.236
13
40.919
77.4
8:16.362
15:50:55.925
+0.785
40.134
14
42.087
75.3
8:58.449
15:51:38.012
+1.880
40.207
15
40.869
77.5
9:39.318
15:52:18.881
+0.551
40.318
16
40.661
77.9
10:19.979
15:52:59.542
+0.376
40.285
17
40.669
77.9
11:00.648
15:53:40.211
+0.577
40.092
18
40.591
78.0
11:41.239
15:54:20.802
+0.242
40.349
19
40.501
78.2
12:21.740
15:55:01.303
+0.386
40.115
20
41.201
76.9
13:02.941
15:55:42.504
+0.899
40.302
21
40.926
77.4
13:43.867
15:56:23.430
+0.718
40.208
22
40.964
77.3
14:24.831
15:57:04.394
+0.501
40.463