https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Karting/EK
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Trening oficjalny I gr. B
2009 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Grand Finals
-
Miedziana Góra
, 22 sierpnia 2009
Artur Strychalski
Krzysztof Bury
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #1 Sophia Floersch
2 - #34 Alexander Zirkov
3 - #90 Paweł Malczak
4 - #25 Stanisław Garstecki
5 - #128 Nikita Sitnikov
6 - #8 Dominik Javurek
7 - #4 Adam Zalewski
8 - #115 Simon Reicher
9 - #69 Alex Karkosik
10 - #55 Jakub Masztalerz
11 - #16 Tomas Horsky
12 - #23 Christopher Groebmair
13 - #98 Marcin Łaski
14 - #41 Jan Krencisz
15 - #7 Marek Boris Machulda
16 - #84 Samuel Ucci
17 - #30 Dominik Panas
18 - #50 Fabio Fiaccadori
19 - #59 Sampieri Gastone
20 - #19 Dominik Morawski
21 - #11 Jakub Novotny
22 - #14 Frantisek Vacha
23 - #39 Tomasz Wójcik
24 - #44 Filip Panas
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #1 Sophia Floersch
2 - #34 Alexander Zirkov
3 - #90 Paweł Malczak
4 - #25 Stanisław Garstecki
5 - #128 Nikita Sitnikov
6 - #8 Dominik Javurek
7 - #4 Adam Zalewski
8 - #115 Simon Reicher
9 - #69 Alex Karkosik
10 - #55 Jakub Masztalerz
11 - #16 Tomas Horsky
12 - #23 Christopher Groebmair
13 - #98 Marcin Łaski
14 - #41 Jan Krencisz
16 - #84 Samuel Ucci
17 - #30 Dominik Panas
18 - #50 Fabio Fiaccadori
19 - #59 Sampieri Gastone
20 - #19 Dominik Morawski
21 - #11 Jakub Novotny
22 - #14 Frantisek Vacha
23 - #39 Tomasz Wójcik
24 - #44 Filip Panas
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Sophia Floersch
1
1:00.093
14:46:56.336
2
41.327
76.7
1:41.420
14:47:37.663
+0.091
41.236
3
41.081
77.1
2:22.501
14:48:18.744
+0.387
40.694
4
40.943
77.4
3:03.444
14:48:59.687
-0.146
41.089
5
40.541
78.1
3:43.985
14:49:40.228
-0.045
40.586
6
41.291
76.7
4:25.276
14:50:21.519
-10.245
51.536
7
40.865
77.5
5:06.141
14:51:02.384
-2.526
43.391
8
41.032
77.2
5:47.173
14:51:43.416
+1.150
39.882
9
40.978
77.3
6:28.151
14:52:24.394
+1.318
39.660
10
40.879
77.5
7:09.030
14:53:05.273
-0.016
40.895
11
40.997
77.3
7:50.027
14:53:46.270
+0.939
40.058
12
40.924
77.4
8:30.951
14:54:27.194
+0.873
40.051
13
41.421
76.5
9:12.372
14:55:08.615
+0.262
41.159
14
40.819
77.6
9:53.191
14:55:49.434
-0.662
41.481
15
40.782
77.7
10:33.973
14:56:30.216
-0.738
41.520