https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Karting/EK
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Trening oficjalny II gr. B
2009 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Grand Finals
-
Miedziana Góra
, 22 sierpnia 2009
Artur Strychalski
Krzysztof Bury
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #4 Adam Zalewski
2 - #8 Dominik Javurek
3 - #34 Alexander Zirkov
4 - #69 Alex Karkosik
5 - #90 Paweł Malczak
6 - #1 Sophia Floersch
7 - #84 Samuel Ucci
8 - #128 Nikita Sitnikov
9 - #115 Simon Reicher
10 - #25 Stanisław Garstecki
11 - #16 Tomas Horsky
12 - #55 Jakub Masztalerz
13 - #23 Christopher Groebmair
14 - #30 Dominik Panas
15 - #7 Marek Boris Machulda
16 - #98 Marcin Łaski
17 - #11 Jakub Novotny
18 - #59 Sampieri Gastone
19 - #14 Frantisek Vacha
20 - #44 Filip Panas
21 - #50 Fabio Fiaccadori
22 - #19 Dominik Morawski
23 - #41 Jan Krencisz
24 - #39 Tomasz Wójcik
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #4 Adam Zalewski
2 - #8 Dominik Javurek
3 - #34 Alexander Zirkov
4 - #69 Alex Karkosik
5 - #90 Paweł Malczak
6 - #1 Sophia Floersch
7 - #84 Samuel Ucci
8 - #128 Nikita Sitnikov
9 - #115 Simon Reicher
10 - #25 Stanisław Garstecki
11 - #16 Tomas Horsky
12 - #55 Jakub Masztalerz
13 - #23 Christopher Groebmair
14 - #30 Dominik Panas
15 - #7 Marek Boris Machulda
16 - #98 Marcin Łaski
17 - #11 Jakub Novotny
18 - #59 Sampieri Gastone
19 - #14 Frantisek Vacha
20 - #44 Filip Panas
21 - #50 Fabio Fiaccadori
23 - #41 Jan Krencisz
24 - #39 Tomasz Wójcik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Adam Zalewski
1
57.930
16:01:02.880
2
42.486
74.6
1:40.416
16:01:45.366
+1.480
41.006
3
41.645
76.1
2:22.061
16:02:27.011
+0.546
41.099
4
41.828
75.7
3:03.889
16:03:08.839
+1.834
39.994
5
41.705
76.0
3:45.594
16:03:50.544
+1.266
40.439
6
41.798
75.8
4:27.392
16:04:32.342
-0.317
42.115
7
41.956
75.5
5:09.348
16:05:14.298
+1.621
40.335
8
41.909
75.6
5:51.257
16:05:56.207
+1.441
40.468
9
41.805
75.8
6:33.062
16:06:38.012
+0.567
41.238
10
41.760
75.9
7:14.822
16:07:19.772
+1.206
40.554
11
42.003
75.4
7:56.825
16:08:01.775
+1.227
40.776
12
41.892
75.6
8:38.717
16:08:43.667
-0.033
41.925
13
41.672
76.0
9:20.389
16:09:25.339
+1.599
40.073