https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Licencja A+B - Trening kwalifikacyjny
2009 | Motocross
|
Pozostałe
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego I Runda
-
Łowicz
, 30 marca 2009
Zbigniew Orłomowski
Bogdan Walczak
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #59 Maciej Strugiński
2 - #3 Arkadiusz Mańk
3 - #111 Filip Łubisz
4 - #8 Paweł Wizgier
5 - #444 Michał Pawlak
6 - #63 Łukasz Walczak
7 - #81 Daniel Gołębiewski
8 - #67 Tomasz Gabara
9 - #14 Tomasz Kodym
10 - #68 Wojciech Kozłowski
11 - #77 Zbigniew Majewski
12 - #45 Mateusz Owczarek
13 - #1 Arkadiusz Janicki
14 - #4 Luigi Saladini
15 - #124 Marcin Kalinowski
16 - #34 Krzysztof Białek
17 - #7 Maciej Wojciaszek
18 - #47 Zbigniew Wróblewski
19 - #53 Krystian Jędrzejewski
20 - #317 Piotr Kwiasowski
21 - #79 Kamil Wizgier
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #59 Maciej Strugiński
2 - #3 Arkadiusz Mańk
3 - #111 Filip Łubisz
4 - #8 Paweł Wizgier
5 - #444 Michał Pawlak
6 - #63 Łukasz Walczak
7 - #81 Daniel Gołębiewski
8 - #67 Tomasz Gabara
9 - #14 Tomasz Kodym
10 - #68 Wojciech Kozłowski
11 - #77 Zbigniew Majewski
12 - #45 Mateusz Owczarek
13 - #1 Arkadiusz Janicki
14 - #4 Luigi Saladini
15 - #124 Marcin Kalinowski
16 - #34 Krzysztof Białek
18 - #47 Zbigniew Wróblewski
19 - #53 Krystian Jędrzejewski
20 - #317 Piotr Kwiasowski
21 - #79 Kamil Wizgier
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Maciej Strugiński
1
1:23.156
11:27:23.532
2
1:35.716
45.1
2:58.872
11:28:59.248
+1.241
1:34.475
3
1:32.839
46.5
4:31.711
11:30:32.087
+16.104
1:16.735
4
1:53.806
38.0
6:25.517
11:32:25.893
+21.350
1:32.456
5
1:39.052
43.6
8:04.569
11:34:04.945
+24.810
1:14.242
6
1:36.899
44.6
9:41.468
11:35:41.844
+2.639
1:34.260
7
1:43.730
41.6
11:25.198
11:37:25.574
+17.674
1:26.056
8
1:34.550
45.7
12:59.748
11:39:00.124
+19.676
1:14.874
9
1:44.731
41.2
14:44.479
11:40:44.855
-1:50.459
3:35.190
10
1:38.656
43.8
16:23.135
11:42:23.511