https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/Inne
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Gr. B - Wyścig pierwszy
2009 | Motocross
|
Pozostałe
Puchar Wiosny
-
Sochaczew
, 1 maja 2009
Andrzej Rencz
Artur Wrzesiński
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #177 Michał Kędziora
2 - #72 Łukasz Majewski
3 - #131 Marcin Wesołowski
4 - #8 Oskar Pyszczyk
5 - #4 Robert Szymański
6 - #80 Paweł Karliński
7 - #68 Piotr Kudela
8 - #77 Zbigniew Majewski
9 - #227 Piotr Kaczorowski
10 - #9 Piotr Skłodowski
11 - #119 Wacław Chrabelski
12 - #7 Maciej Romanowski
13 - #64 Rafał Karcz
14 - #44 Tomasz Basiak
15 - #14 Luigi Saladini
16 - #69 Artur Kacprzak
17 - #86 Przemysław Purcha
18 - #3 Cezary Zaleski
19 - #21 Piotr Skrzypczuk
20 - #117 Sławomir Jabłoński
21 - #111 Piotr Kolanowski
22 - #51 Mateusz Guzek
23 - #67 Dariusz Lipke
24 - #13 Patryk Chodniewicz
25 - #6 Paweł Pietrzak
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #177 Michał Kędziora
2 - #72 Łukasz Majewski
3 - #131 Marcin Wesołowski
4 - #8 Oskar Pyszczyk
5 - #4 Robert Szymański
6 - #80 Paweł Karliński
7 - #68 Piotr Kudela
8 - #77 Zbigniew Majewski
10 - #9 Piotr Skłodowski
11 - #119 Wacław Chrabelski
12 - #7 Maciej Romanowski
13 - #64 Rafał Karcz
14 - #44 Tomasz Basiak
15 - #14 Luigi Saladini
16 - #69 Artur Kacprzak
17 - #86 Przemysław Purcha
18 - #3 Cezary Zaleski
19 - #21 Piotr Skrzypczuk
20 - #117 Sławomir Jabłoński
21 - #111 Piotr Kolanowski
22 - #51 Mateusz Guzek
23 - #67 Dariusz Lipke
24 - #13 Patryk Chodniewicz
25 - #6 Paweł Pietrzak
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Michał Kędziora
1
1:55.407
14:11:00.348
2
1:40.087
54.0
3:35.494
14:12:40.435
+4.837
1:35.250
3
1:41.241
53.3
5:16.735
14:14:21.676
+7.238
1:34.003
4
1:41.837
53.0
6:58.572
14:16:03.513
+8.546
1:33.291
5
1:42.176
52.8
8:40.748
14:17:45.689
+7.455
1:34.721
6
1:42.897
52.5
10:23.645
14:19:28.586
+8.409
1:34.488
7
1:42.119
52.9
12:05.764
14:21:10.705
+7.793
1:34.326
8
1:41.804
53.0
13:47.568
14:22:52.509
+7.388
1:34.416
9
1:41.452
53.2
15:29.020
14:24:33.961
+6.073
1:35.379
10
1:42.987
52.4
17:12.007
14:26:16.948
+8.690
1:34.297
11
1:41.945
53.0
18:53.952
14:27:58.893
+6.444
1:35.501
12
1:42.516
52.7
20:36.468
14:29:41.409
+7.149
1:35.367