https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski I Runda (MX65, MX1, MX2J)
-
Rosówek
, 9 maja 2009
Elżbieta Marcinkiewicz
Marcin Rutkowski
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #505 Bartosz Piątek
3 - #515 Jakub Piątek
4 - #3 Patryk Kwaśny
5 - #221 Oskar Barański
6 - #506 Filip Więckowski
7 - #503 Tomasz Wysocki
8 - #17 Wojciech Grodzki
9 - #8 Dawid Sierociński
10 - #10 Adrian Piłat
11 - #20 Bartosz Sawczuk
12 - #16 Michał Pawlak
13 - #33 Marcin Bogucki
14 - #91 Daniel Bołtromiejuk
15 - #222 Miłosz Kozica
16 - #95 Tomasz Witkowski
17 - #71 Patryk Rubacki
18 - #152 Mikołaj Kołodziejak
19 - #46 Filip Litwiniak
20 - #88 Michał Jońca
21 - #170 Allan Liberkowski
22 - #25 Patryk Stachyra
23 - #38 Adrian Jońca
24 - #92 Damian Jędrzejczyk
25 - #68 Wojciech Kozłowski
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #505 Bartosz Piątek
3 - #515 Jakub Piątek
4 - #3 Patryk Kwaśny
5 - #221 Oskar Barański
6 - #506 Filip Więckowski
7 - #503 Tomasz Wysocki
8 - #17 Wojciech Grodzki
9 - #8 Dawid Sierociński
10 - #10 Adrian Piłat
11 - #20 Bartosz Sawczuk
12 - #16 Michał Pawlak
13 - #33 Marcin Bogucki
14 - #91 Daniel Bołtromiejuk
15 - #222 Miłosz Kozica
16 - #95 Tomasz Witkowski
17 - #71 Patryk Rubacki
18 - #152 Mikołaj Kołodziejak
19 - #46 Filip Litwiniak
20 - #88 Michał Jońca
21 - #170 Allan Liberkowski
22 - #25 Patryk Stachyra
23 - #38 Adrian Jońca
24 - #92 Damian Jędrzejczyk
25 - #68 Wojciech Kozłowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
1:39.210
15:42:15.884
2
1:48.937
56.2
3:28.147
15:44:04.821
3
1:49.778
55.7
5:17.925
15:45:54.599
4
1:51.010
55.1
7:08.935
15:47:45.609
5
1:50.314
55.5
8:59.249
15:49:35.923
6
1:50.728
55.3
10:49.977
15:51:26.651
7
1:52.396
54.5
12:42.373
15:53:19.047
8
1:51.600
54.8
14:33.973
15:55:10.647
9
1:54.380
53.5
16:28.353
15:57:05.027
10
1:52.642
54.3
18:20.995
15:58:57.669
11
1:55.062
53.2
20:16.057
16:00:52.731
12
1:54.611
53.4
22:10.668
16:02:47.342
13
1:56.032
52.7
24:06.700
16:04:43.374