https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski II Runda (MX65, MX2J, MX1)
-
Lublin
, 6 czerwca 2009
Jerzy Dowejko
Lech Wiśniewski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #503 Tomasz Wysocki
3 - #3 Patryk Kwaśny
4 - #506 Filip Więckowski
5 - #515 Jakub Piątek
6 - #505 Bartosz Piątek
7 - #20 Bartosz Sawczuk
8 - #10 Adrian Piłat
9 - #8 Dawid Sierociński
10 - #33 Marcin Bogucki
11 - #51 Daniel Stachyra
12 - #95 Tomasz Witkowski
13 - #92 Damian Jędrzejczyk
14 - #222 Miłosz Kozica
15 - #68 Wojciech Kozłowski
16 - #71 Patryk Rubacki
17 - #511 Wiktor Więckowski
18 - #29 Tomasz Węgrzyn
19 - #117 Kamil Tomaszewski
20 - #88 Michał Jońca
21 - #16 Michał Pawlak
22 - #25 Patryk Stachyra
23 - #13 Oleksander Fytstyk
24 - #221 Oskar Barański
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #503 Tomasz Wysocki
3 - #3 Patryk Kwaśny
4 - #506 Filip Więckowski
5 - #515 Jakub Piątek
6 - #505 Bartosz Piątek
8 - #10 Adrian Piłat
9 - #8 Dawid Sierociński
10 - #33 Marcin Bogucki
11 - #51 Daniel Stachyra
12 - #95 Tomasz Witkowski
13 - #92 Damian Jędrzejczyk
14 - #222 Miłosz Kozica
15 - #68 Wojciech Kozłowski
16 - #71 Patryk Rubacki
17 - #511 Wiktor Więckowski
18 - #29 Tomasz Węgrzyn
19 - #117 Kamil Tomaszewski
20 - #88 Michał Jońca
21 - #16 Michał Pawlak
22 - #25 Patryk Stachyra
23 - #13 Oleksander Fytstyk
24 - #221 Oskar Barański
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1:18.829
15:34:49.648
1
1:46.824
43.8
3:05.653
15:36:36.472
+4.668
1:42.156
2
1:47.074
43.7
4:52.727
15:38:23.546
+7.121
1:39.953
3
1:47.245
43.6
6:39.972
15:40:10.791
+7.903
1:39.342
4
1:46.192
44.1
8:26.164
15:41:56.983
+5.217
1:40.975
5
2:03.189
38.0
10:29.353
15:44:00.172
+22.031
1:41.158
6
1:48.775
43.0
12:18.128
15:45:48.947
+6.363
1:42.412
7
1:45.293
44.4
14:03.421
15:47:34.240
+0.525
1:44.768
8
1:46.487
43.9
15:49.908
15:49:20.727
+1.967
1:44.520
9
1:48.407
43.2
17:38.315
15:51:09.134
+4.939
1:43.468
10
1:45.602
44.3
19:23.917
15:52:54.736
+3.388
1:42.214
11
1:46.745
43.8
21:10.662
15:54:41.481
+2.936
1:43.809
12
1:46.605
43.9
22:57.267
15:56:28.086
+4.076
1:42.529
13
1:47.832
43.4
24:45.099
15:58:15.918
+1.739
1:46.093
14
1:48.728
43.0
26:33.827
16:00:04.646
+3.784
1:44.944