https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski II Runda (MX65, MX2J, MX1)
-
Lublin
, 6 czerwca 2009
Jerzy Dowejko
Lech Wiśniewski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #503 Tomasz Wysocki
3 - #3 Patryk Kwaśny
4 - #506 Filip Więckowski
5 - #515 Jakub Piątek
6 - #505 Bartosz Piątek
7 - #20 Bartosz Sawczuk
8 - #10 Adrian Piłat
9 - #8 Dawid Sierociński
10 - #33 Marcin Bogucki
11 - #51 Daniel Stachyra
12 - #95 Tomasz Witkowski
13 - #92 Damian Jędrzejczyk
14 - #222 Miłosz Kozica
15 - #68 Wojciech Kozłowski
16 - #71 Patryk Rubacki
17 - #511 Wiktor Więckowski
18 - #29 Tomasz Węgrzyn
19 - #117 Kamil Tomaszewski
20 - #88 Michał Jońca
21 - #16 Michał Pawlak
22 - #25 Patryk Stachyra
23 - #13 Oleksander Fytstyk
24 - #221 Oskar Barański
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #503 Tomasz Wysocki
3 - #3 Patryk Kwaśny
5 - #515 Jakub Piątek
6 - #505 Bartosz Piątek
7 - #20 Bartosz Sawczuk
8 - #10 Adrian Piłat
9 - #8 Dawid Sierociński
10 - #33 Marcin Bogucki
11 - #51 Daniel Stachyra
12 - #95 Tomasz Witkowski
13 - #92 Damian Jędrzejczyk
14 - #222 Miłosz Kozica
15 - #68 Wojciech Kozłowski
16 - #71 Patryk Rubacki
17 - #511 Wiktor Więckowski
18 - #29 Tomasz Węgrzyn
19 - #117 Kamil Tomaszewski
20 - #88 Michał Jońca
21 - #16 Michał Pawlak
22 - #25 Patryk Stachyra
23 - #13 Oleksander Fytstyk
24 - #221 Oskar Barański
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1:14.555
15:34:45.374
1
1:43.628
45.2
2:58.183
15:36:29.002
+1.472
1:42.156
2
1:45.280
44.5
4:43.463
15:38:14.282
+5.327
1:39.953
3
1:43.906
45.0
6:27.369
15:39:58.188
+4.564
1:39.342
4
1:45.187
44.5
8:12.556
15:41:43.375
+4.212
1:40.975
5
1:43.220
45.3
9:55.776
15:43:26.595
+2.062
1:41.158
6
1:43.678
45.1
11:39.454
15:45:10.273
+1.266
1:42.412
7
1:46.995
43.7
13:26.449
15:46:57.268
+2.227
1:44.768
8
1:46.726
43.9
15:13.175
15:48:43.994
+2.206
1:44.520
9
1:48.084
43.3
17:01.259
15:50:32.078
+4.616
1:43.468
10
1:46.225
44.1
18:47.484
15:52:18.303
+4.011
1:42.214
11
1:48.654
43.1
20:36.138
15:54:06.957
+4.845
1:43.809
12
1:46.039
44.1
22:22.177
15:55:52.996
+3.510
1:42.529
13
1:47.512
43.5
24:09.689
15:57:40.508
+1.419
1:46.093
14
1:47.565
43.5
25:57.254
15:59:28.073
+2.621
1:44.944