https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX85 - Wyścig drugi
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski III Runda (MX85, MX2)
-
Lublin
, 7 czerwca 2009
Jerzy Dowejko
Lech Wiśniewski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #48 Rostyslav Voytsytsky
2 - #2 Szymon Motylewski
3 - #18 Adam Tomiczek
4 - #13 Dawid Konkol
5 - #511 Wiktor Więckowski
6 - #251 Maksym Rososhchuk
7 - #501 Maciej Więckowski
8 - #502 Kamil Wawer
9 - #46 Piotr Dereń
10 - #9 Leszek Jasiński
11 - #711 Aliaksandr Valovich
12 - #5 Jan Stachoń Tutoń
13 - #66 Joanna Miller
14 - #27 Oskar Ajtner-Gollob
15 - #34 Alan Białecki
16 - #73 Volodym Polischuk
17 - #71 Jakub Szurkowski
18 - #77 Krystian Lonka
19 - #16 Igor Dylak
20 - #37 Patryk Szyszko
21 - #62 Maciej Mękal
22 - #25 Michał Mitera
23 - #64 Michał Zaremba
24 - #84 Bartłomiej Mitura
25 - #83 Szymon Wronka
26 - #47 Szymon Kossakowski
27 - #23 Patryk Białooki
28 - #7 Paweł Albin
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #48 Rostyslav Voytsytsky
2 - #2 Szymon Motylewski
3 - #18 Adam Tomiczek
4 - #13 Dawid Konkol
5 - #511 Wiktor Więckowski
6 - #251 Maksym Rososhchuk
7 - #501 Maciej Więckowski
8 - #502 Kamil Wawer
9 - #46 Piotr Dereń
10 - #9 Leszek Jasiński
11 - #711 Aliaksandr Valovich
12 - #5 Jan Stachoń Tutoń
13 - #66 Joanna Miller
14 - #27 Oskar Ajtner-Gollob
16 - #73 Volodym Polischuk
17 - #71 Jakub Szurkowski
18 - #77 Krystian Lonka
19 - #16 Igor Dylak
20 - #37 Patryk Szyszko
21 - #62 Maciej Mękal
22 - #25 Michał Mitera
23 - #64 Michał Zaremba
24 - #84 Bartłomiej Mitura
25 - #83 Szymon Wronka
26 - #47 Szymon Kossakowski
27 - #23 Patryk Białooki
28 - #7 Paweł Albin
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Rostyslav Voytsytsky
1:37.116
14:59:33.203
1
2:06.923
36.9
3:44.039
15:01:40.126
+22.502
1:44.421
2
2:02.709
38.1
5:46.748
15:03:42.835
+17.325
1:45.384
3
2:01.623
38.5
7:48.371
15:05:44.458
+16.452
1:45.171
4
2:00.909
38.7
9:49.280
15:07:45.367
+14.151
1:46.758
5
2:03.904
37.8
11:53.184
15:09:49.271
+17.489
1:46.415
6
2:02.973
38.1
13:56.157
15:11:52.244
+15.647
1:47.326
7
2:03.433
37.9
15:59.590
15:13:55.677
+16.674
1:46.759
8
2:09.390
36.2
18:08.980
15:16:05.067
+22.676
1:46.714
9
2:02.977
38.1
20:11.957
15:18:08.044
+14.424
1:48.553
10
2:04.623
37.6
22:16.580
15:20:12.667
+15.498
1:49.125
11
2:04.211
37.7
24:20.791
15:22:16.878
+14.454
1:49.757
12
2:29.781
31.2
26:50.572
15:24:46.659
+37.846
1:51.935