https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX85 - Wyścig drugi
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski IV Runda (MX85)
-
Głogów
, 21 czerwca 2009
Daniel Szwemin
Andrzej Nalepka
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #2 Szymon Motylewski
2 - #18 Adam Tomiczek
3 - #511 Wiktor Więckowski
4 - #711 Aliaksandr Valovich
5 - #46 Piotr Dereń
6 - #22 Michał Krech
7 - #502 Kamil Wawer
8 - #5 Jan Stachoń Tutoń
9 - #501 Maciej Więckowski
10 - #9 Leszek Jasiński
11 - #43 Michał Kozera
12 - #7 Paweł Albin
13 - #13 Dawid Konkol
14 - #66 Joanna Miller
15 - #71 Jakub Szurkowski
16 - #70 Michał Smagała
17 - #44 Kacper Kozłowski
18 - #77 Krystian Lonka
19 - #62 Maciej Mękal
20 - #64 Michał Zaremba
21 - #28 Karol Sado
22 - #29 Kamil Matyjas
23 - #95 Żaneta Zacharewicz
24 - #55 Konrad Hankus
25 - #113 Robert Łukaszewicz
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #18 Adam Tomiczek
3 - #511 Wiktor Więckowski
4 - #711 Aliaksandr Valovich
5 - #46 Piotr Dereń
6 - #22 Michał Krech
7 - #502 Kamil Wawer
8 - #5 Jan Stachoń Tutoń
9 - #501 Maciej Więckowski
10 - #9 Leszek Jasiński
11 - #43 Michał Kozera
12 - #7 Paweł Albin
13 - #13 Dawid Konkol
14 - #66 Joanna Miller
15 - #71 Jakub Szurkowski
16 - #70 Michał Smagała
17 - #44 Kacper Kozłowski
18 - #77 Krystian Lonka
19 - #62 Maciej Mękal
20 - #64 Michał Zaremba
21 - #28 Karol Sado
22 - #29 Kamil Matyjas
23 - #95 Żaneta Zacharewicz
24 - #55 Konrad Hankus
25 - #113 Robert Łukaszewicz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
6.589
15:20:06.361
1
2:32.297
46.1
2:38.886
15:22:38.658
2
2:26.084
48.1
5:04.970
15:25:04.742
3
2:25.789
48.2
7:30.759
15:27:30.531
4
2:26.542
47.9
9:57.301
15:29:57.073
5
2:27.088
47.7
12:24.389
15:32:24.161
6
2:26.933
47.8
14:51.322
15:34:51.094
7
2:26.479
47.9
17:17.801
15:37:17.573
8
2:27.095
47.7
19:44.896
15:39:44.668
9
2:24.677
48.5
22:09.573
15:42:09.345
10
2:26.069
48.1
24:35.642
15:44:35.414
11
2:23.805
48.8
26:59.447
15:46:59.219