https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX1 - Wyścig pierwszy
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski VI Runda (MX65,MX2 Junior,MX1)
-
Wschowa
, 30 sierpnia 2009
Andrzej Nalepka
Robert Jaromin
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #1 Łukasz Kędzierski
3 - #111 Łukasz Kurowski
4 - #31 Toni Volff
5 - #2 Karol Kędzierski
6 - #3 Arkadiusz Mańk
7 - #23 Łukasz Bembenik
8 - #8 Jacek Lonka
9 - #100 Alexander Fiedler
10 - #5 Mateusz Ognisty
11 - #4 Jacek Olszewski
12 - #7 Karol Knap
13 - #14 Mirosław Kowalski
14 - #216 Aleksander Sazanovets
15 - #9 Jakub Majchrzak
16 - #214 Paweł Szturomski
17 - #121 Marcin Rzętkowski
18 - #37 Sylwester Jędrzejczyk
19 - #102 Dariusz Przybysz
20 - #143 Ronny Borch
21 - #12 Piotr Zalewski
22 - #61 Slawomir Przybyła
23 - #112 Karol Kruczyk
24 - #99 Sebastian Krywult
25 - #66 Mateusz Bembenik
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #1 Łukasz Kędzierski
3 - #111 Łukasz Kurowski
4 - #31 Toni Volff
5 - #2 Karol Kędzierski
6 - #3 Arkadiusz Mańk
7 - #23 Łukasz Bembenik
8 - #8 Jacek Lonka
9 - #100 Alexander Fiedler
10 - #5 Mateusz Ognisty
11 - #4 Jacek Olszewski
12 - #7 Karol Knap
14 - #216 Aleksander Sazanovets
15 - #9 Jakub Majchrzak
16 - #214 Paweł Szturomski
17 - #121 Marcin Rzętkowski
18 - #37 Sylwester Jędrzejczyk
19 - #102 Dariusz Przybysz
20 - #143 Ronny Borch
21 - #12 Piotr Zalewski
22 - #61 Slawomir Przybyła
23 - #112 Karol Kruczyk
24 - #99 Sebastian Krywult
25 - #66 Mateusz Bembenik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
2:25.171
14:46:50.251
2
2:15.784
46.4
4:40.955
14:49:06.035
+6.814
2:08.970
3
2:14.988
46.7
6:55.943
14:51:21.023
+9.229
2:05.759
4
2:14.250
46.9
9:10.193
14:53:35.273
+10.356
2:03.894
5
2:13.649
47.1
11:23.842
14:55:48.922
+9.577
2:04.072
6
2:13.474
47.2
13:37.316
14:58:02.396
+8.523
2:04.951
7
2:16.635
46.1
15:53.951
15:00:19.031
+12.224
2:04.411
8
2:24.357
43.6
18:18.308
15:02:43.388
+20.026
2:04.331
9
2:17.429
45.8
20:35.737
15:05:00.817
+11.737
2:05.692
10
2:17.306
45.9
22:53.043
15:07:18.123
+10.996
2:06.310
11
2:16.830
46.0
25:09.873
15:09:34.953
+11.848
2:04.982
12
2:19.671
45.1
27:29.544
15:11:54.624
+13.731
2:05.940
13
2:24.183
43.7
29:53.727
15:14:18.807
+16.771
2:07.412