https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski VI Runda (MX65,MX2 Junior,MX1)
-
Wschowa
, 30 sierpnia 2009
Andrzej Nalepka
Robert Jaromin
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #503 Tomasz Wysocki
2 - #3 Patryk Kwaśny
3 - #41 Jack Krupke
4 - #515 Jakub Piątek
5 - #20 Bartosz Sawczuk
6 - #776 Toni Simon
7 - #10 Adrian Piłat
8 - #506 Filip Więckowski
9 - #221 Oskar Barański
10 - #8 Dawid Sierociński
11 - #16 Michał Pawlak
12 - #28 Zbigniew Janicki
13 - #88 Michał Jońca
14 - #66 Joanna Miller
15 - #46 Filip Litwiniak
16 - #95 Tomasz Witkowski
17 - #222 Miłosz Kozica
18 - #71 Patryk Rubacki
19 - #93 Paweł Pruszczyński
20 - #50 Mariusz Kałużny
21 - #96 Luis Carstens
22 - #38 Adrian Jońca
23 - #49 Leszek Jasiński
24 - #505 Bartosz Piątek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #503 Tomasz Wysocki
2 - #3 Patryk Kwaśny
3 - #41 Jack Krupke
4 - #515 Jakub Piątek
5 - #20 Bartosz Sawczuk
6 - #776 Toni Simon
7 - #10 Adrian Piłat
8 - #506 Filip Więckowski
9 - #221 Oskar Barański
10 - #8 Dawid Sierociński
11 - #16 Michał Pawlak
12 - #28 Zbigniew Janicki
13 - #88 Michał Jońca
14 - #66 Joanna Miller
15 - #46 Filip Litwiniak
17 - #222 Miłosz Kozica
18 - #71 Patryk Rubacki
19 - #93 Paweł Pruszczyński
20 - #50 Mariusz Kałużny
21 - #96 Luis Carstens
22 - #38 Adrian Jońca
23 - #49 Leszek Jasiński
24 - #505 Bartosz Piątek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz Wysocki
1
2:36.666
16:07:10.517
2
2:28.872
42.3
5:05.538
16:09:39.389
+20.619
2:08.253
3
2:24.753
43.5
7:30.291
16:12:04.142
+15.790
2:08.963
4
2:24.675
43.5
9:54.966
16:14:28.817
+16.339
2:08.336
5
2:24.964
43.5
12:19.930
16:16:53.781
+15.424
2:09.540
6
2:26.011
43.1
14:45.941
16:19:19.792
+16.592
2:09.419
7
2:27.203
42.8
17:13.144
16:21:46.995
+17.740
2:09.463
8
2:28.314
42.5
19:41.458
16:24:15.309
+16.659
2:11.655
9
2:29.150
42.2
22:10.608
16:26:44.459
+15.664
2:13.486
10
2:29.904
42.0
24:40.512
16:29:14.363
+16.270
2:13.634
11
2:28.248
42.5
27:08.760
16:31:42.611
+13.276
2:14.972