https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Trening kwalifikacyjny
2009 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej XII Runda
-
Leszno
, 18 października 2009
Wiktor Firlik
Krzysztof Kuczmaszewski
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #84 Jan Mroziński
2 - #27 Paweł Pruszczyński
3 - #404 Michał Szymański
4 - #211 Adam Cholewa
5 - #24. Patryk Dziasek
6 - #767 Dawid Słaby
7 - #555 Łukasz Kucharzak
8 - #151 Przemysław Maciejewski
9 - #338 Wiktor Chudziński
10 - #83 Mateusz Kuźmicki
11 - #224 Kamil Nowakowski
12 - #323 Artur Bajer
13 - #22 Kamil Gaczyński
14 - #91 Tomasz Dopierała
15 - #33 Krystian Araszkiewicz
16 - #289 Kamil Sadowski
17 - #73 Jakub Pędziwiatr
18 - #613 Tomasz Zieliński
19 - #273 Bartłomiej Glapich
20 - #47 Łukasz Kaczmarek
21 - #800 Kamil Elfray
22 - #69 Mateusz Dobicki
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #84 Jan Mroziński
2 - #27 Paweł Pruszczyński
3 - #404 Michał Szymański
4 - #211 Adam Cholewa
5 - #24. Patryk Dziasek
6 - #767 Dawid Słaby
7 - #555 Łukasz Kucharzak
8 - #151 Przemysław Maciejewski
9 - #338 Wiktor Chudziński
10 - #83 Mateusz Kuźmicki
11 - #224 Kamil Nowakowski
12 - #323 Artur Bajer
13 - #22 Kamil Gaczyński
14 - #91 Tomasz Dopierała
15 - #33 Krystian Araszkiewicz
16 - #289 Kamil Sadowski
17 - #73 Jakub Pędziwiatr
18 - #613 Tomasz Zieliński
19 - #273 Bartłomiej Glapich
20 - #47 Łukasz Kaczmarek
22 - #69 Mateusz Dobicki
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jan Mroziński
1
4:27.657
10:33:42.802
2
2:52.987
7:20.644
10:36:35.789
+48.547
2:04.440
3
3:16.806
10:37.450
10:39:52.595
+1:13.855
2:02.951