https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/P4T
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Amator - Wyścig drugi
2009 | Motocross
|
Puchar Czterech Torów
Puchar 4 Torów VIII Runda
-
Konary
, 4 października 2009
Piotr Krzepkowski
Marta Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #23a Jakub Derabin
2 - #97a Łukasz Nowak
3 - #43 Łukasz Komendera
4 - #23 Wacław Chrabelski
5 - #140 Szymon Miśkowiec
6 - #10 Szymon GROMCZAK
7 - #8 Oskar Pyszczek
8 - #11 Kamil Kustosz
9 - #139 Łukasz Miśkowiec
10 - #108 Dariusz Adamczyk
11 - #92 Bartosz Mitera
12 - #18a Michał Płaskociński
13 - #17a Michał Rybus
14 - #121 Jarosław Cedro
15 - #72 Kamil Wojcieszyński
16 - #74 Alan Paciejowski
17 - #77 Kacper Gorzelnicki
18 - #117 Krzysztof Paździur
19 - #127 Adam Korzonek
20 - #1a Łukasz Juszczyk
21 - #259 Kamil Bargieł
22 - #5 Sylwester Beekhoven
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #23a Jakub Derabin
2 - #97a Łukasz Nowak
3 - #43 Łukasz Komendera
4 - #23 Wacław Chrabelski
5 - #140 Szymon Miśkowiec
6 - #10 Szymon GROMCZAK
7 - #8 Oskar Pyszczek
9 - #139 Łukasz Miśkowiec
10 - #108 Dariusz Adamczyk
11 - #92 Bartosz Mitera
12 - #18a Michał Płaskociński
13 - #17a Michał Rybus
14 - #121 Jarosław Cedro
15 - #72 Kamil Wojcieszyński
16 - #74 Alan Paciejowski
17 - #77 Kacper Gorzelnicki
18 - #117 Krzysztof Paździur
19 - #127 Adam Korzonek
20 - #1a Łukasz Juszczyk
21 - #259 Kamil Bargieł
22 - #5 Sylwester Beekhoven
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jakub Derabin
1
18.622
15:27:58.835
2
1:43.740
55.5
2:02.362
15:29:42.575
+12.547
1:31.193
3
1:35.466
60.3
3:37.828
15:31:18.041
+4.150
1:31.316
4
1:38.843
58.3
5:16.671
15:32:56.884
-1.303
1:40.146
5
1:38.605
58.4
6:55.276
15:34:35.489
+9.339
1:29.266
6
1:39.513
57.9
8:34.789
15:36:15.002
+8.433
1:31.080
7
1:39.229
58.0
10:14.018
15:37:54.231
+6.768
1:32.461
8
1:38.209
58.7
11:52.227
15:39:32.440
+3.446
1:34.763
9
1:41.398
56.8
13:33.625
15:41:13.838
+4.711
1:36.687
10
1:34.531
60.9
15:08.156
15:42:48.369
+0.113
1:34.418
11
1:45.272
54.7
16:53.428
15:44:33.641
+6.855
1:38.417
12
1:42.679
56.1
18:36.107
15:46:16.320
+1.481
1:41.198
13
1:43.835
55.5
20:19.942
15:48:00.155
+9.110
1:34.725