https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/P4T
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Amator - Wyścig pierwszy
2009 | Motocross
|
Puchar Czterech Torów
Puchar 4 Torów VIII Runda
-
Konary
, 4 października 2009
Piotr Krzepkowski
Marta Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #10 Szymon GROMCZAK
2 - #43 Łukasz Komendera
3 - #23a Jakub Derabin
4 - #97a Łukasz Nowak
5 - #139 Łukasz Miśkowiec
6 - #11 Kamil Kustosz
7 - #17a Michał Rybus
8 - #23 Wacław Chrabelski
9 - #140 Szymon Miśkowiec
10 - #108 Dariusz Adamczyk
11 - #72 Kamil Wojcieszyński
12 - #8 Oskar Pyszczek
13 - #121 Jarosław Cedro
14 - #18a Michał Płaskociński
15 - #127 Adam Korzonek
16 - #117 Krzysztof Paździur
17 - #77 Kacper Gorzelnicki
18 - #74 Alan Paciejowski
19 - #259 Kamil Bargieł
20 - #5 Sylwester Beekhoven
21 - #1a Łukasz Juszczyk
22 - #92 Bartosz Mitera
23 - #1 Krzysztof Nędzka
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #10 Szymon GROMCZAK
2 - #43 Łukasz Komendera
3 - #23a Jakub Derabin
4 - #97a Łukasz Nowak
5 - #139 Łukasz Miśkowiec
6 - #11 Kamil Kustosz
8 - #23 Wacław Chrabelski
9 - #140 Szymon Miśkowiec
10 - #108 Dariusz Adamczyk
11 - #72 Kamil Wojcieszyński
12 - #8 Oskar Pyszczek
13 - #121 Jarosław Cedro
14 - #18a Michał Płaskociński
15 - #127 Adam Korzonek
16 - #117 Krzysztof Paździur
17 - #77 Kacper Gorzelnicki
18 - #74 Alan Paciejowski
19 - #259 Kamil Bargieł
20 - #5 Sylwester Beekhoven
21 - #1a Łukasz Juszczyk
22 - #92 Bartosz Mitera
23 - #1 Krzysztof Nędzka
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Szymon GROMCZAK
1
16.161
11:14:19.582
2
1:44.162
55.3
2:00.323
11:16:03.744
+8.227
1:35.935
3
1:41.380
56.8
3:41.703
11:17:45.124
+5.296
1:36.084
4
1:40.164
57.5
5:21.867
11:19:25.288
+3.599
1:36.565
5
1:42.794
56.0
7:04.661
11:21:08.082
+8.501
1:34.293
6
1:37.864
58.9
8:42.525
11:22:45.946
+4.097
1:33.767
7
1:38.900
58.2
10:21.425
11:24:24.846
+1.690
1:37.210
8
1:39.150
58.1
12:00.575
11:26:03.996
+4.558
1:34.592
9
1:39.854
57.7
13:40.429
11:27:43.850
+3.419
1:36.435
10
1:42.191
56.4
15:22.620
11:29:26.041
+2.508
1:39.683
11
1:38.933
58.2
17:01.553
11:31:04.974
+2.694
1:36.239
12
1:40.271
57.4
18:41.824
11:32:45.245
+3.412
1:36.859
13
1:41.330
56.8
20:23.154
11:34:26.575
+0.234
1:41.096