https://wyniki.motoresults.pl/pl/2009/Motocross/PP
Live!
Sezon 2009
2009
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Czterech Torów
Puchar Bałtyku
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Pozostałe
Cross Country
Cross Country
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar Easykart
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Wyścigi
Wyścigi
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 - Wyścig drugi
2009 | Motocross
|
Puchar Polski
Puchar Polski III Runda (MX65,MX85,MX2,MX1)
-
Bartoszyce
, 24 maja 2009
Daniel Szwemin
Krzysztof Kaliszuk
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #221 Oskar Barański
2 - #34 Bartosz Sawczuk
3 - #40 Adrian Piłat
4 - #151 Tomasz Kaźmierczak
5 - #33 Marcin Bogucki
6 - #44 Michał Pawlak
7 - #77 Dominik Winckiewicz
8 - #94 Radosław Boczek
9 - #152 Mikołaj Kołodziejak
10 - #71 Patryk Rubacki
11 - #88 Michał Jońca
12 - #75 Marek Jarząbek
13 - #577 Maciej Tusiński
14 - #170 Allan Liberkowski
15 - #211 Wojciech Dąbrowski
16 - #55 Filip Monkiewic
17 - #101 Kacper Rejmer
18 - #70 Adam Pawluszkiewicz
19 - #102 Kamil Kupniewski
20 - #38 Adrian Jońca
21 - #198 Majkel Walkiewicz
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #34 Bartosz Sawczuk
3 - #40 Adrian Piłat
4 - #151 Tomasz Kaźmierczak
5 - #33 Marcin Bogucki
6 - #44 Michał Pawlak
7 - #77 Dominik Winckiewicz
8 - #94 Radosław Boczek
9 - #152 Mikołaj Kołodziejak
10 - #71 Patryk Rubacki
11 - #88 Michał Jońca
12 - #75 Marek Jarząbek
13 - #577 Maciej Tusiński
14 - #170 Allan Liberkowski
15 - #211 Wojciech Dąbrowski
16 - #55 Filip Monkiewic
17 - #101 Kacper Rejmer
18 - #70 Adam Pawluszkiewicz
19 - #102 Kamil Kupniewski
20 - #38 Adrian Jońca
21 - #198 Majkel Walkiewicz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
16.291
16:09:11.595
1
1:44.454
53.1
2:00.745
16:10:56.049
2
1:44.717
52.9
3:45.462
16:12:40.766
3
1:46.046
52.3
5:31.508
16:14:26.812
4
1:45.982
52.3
7:17.490
16:16:12.794
5
1:45.528
52.5
9:03.018
16:17:58.322
6
1:48.395
51.1
10:51.413
16:19:46.717
7
1:47.749
51.5
12:39.162
16:21:34.466
8
1:47.883
51.4
14:27.045
16:23:22.349
9
1:46.449
52.1
16:13.494
16:25:08.798
10
1:47.714
51.5
18:01.208
16:26:56.512
11
1:46.698
52.0
19:47.906
16:28:43.210
12
1:49.508
50.6
21:37.414
16:30:32.718
13
1:49.775
50.5
23:27.189
16:32:22.493
14
1:50.396
50.2
25:17.585
16:34:12.889