https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Cross-Country/Inne
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Amator - Wyścig pierwszy
2010 | Cross Country
|
Pozostałe
VII Cross Country Ziemi Sochaczewskiej
-
Kurdwanów
, 29 sierpnia 2010
Artur Wrzesiński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #117 Sławomir Jabłoński
2 - #413 Tomasz Rybiałek
3 - #111 Arkadiusz Krężlewicz
4 - #412 Maciej Rybiałek
5 - #172 Mikołaj Majewski
6 - #27 Dariusz Stępień
7 - #17 Zbigniew Góralczyk
8 - #167 Paweł Hada
9 - #114 Marek Kieruzal
10 - #7. Patryk Kasprzycki
11 - #4 Mateusz Zachar
12 - #777 Sławomir Wiśniewski
13 - #963 Artur Buczek
14 - #1 Zbigniew Łabuda
15 - #2 Krystian Dudziński
16 - #75 Piotr Zarzeczny
17 - #11 Tomasz Giwojno
18 - #14 Łukasz Skowroński
19 - #555 Szymon Lenartowicz
20 - #80 Jarosław Salamon
21 - #9 Krzysztof Stempień
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #117 Sławomir Jabłoński
2 - #413 Tomasz Rybiałek
3 - #111 Arkadiusz Krężlewicz
4 - #412 Maciej Rybiałek
5 - #172 Mikołaj Majewski
7 - #17 Zbigniew Góralczyk
8 - #167 Paweł Hada
9 - #114 Marek Kieruzal
10 - #7. Patryk Kasprzycki
11 - #4 Mateusz Zachar
12 - #777 Sławomir Wiśniewski
13 - #963 Artur Buczek
14 - #1 Zbigniew Łabuda
15 - #2 Krystian Dudziński
16 - #75 Piotr Zarzeczny
17 - #11 Tomasz Giwojno
18 - #14 Łukasz Skowroński
19 - #555 Szymon Lenartowicz
20 - #80 Jarosław Salamon
21 - #9 Krzysztof Stempień
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Sławomir Jabłoński
1
3:58.994
15:47:01.713
2
3:46.968
36.5
7:45.962
15:50:48.681
+25.010
3:21.958
3
4:00.709
34.4
11:46.671
15:54:49.390
+36.217
3:24.492
4
3:44.876
36.8
15:31.547
15:58:34.266
+21.699
3:23.177
5
3:45.653
36.7
19:17.200
16:02:19.919
+18.985
3:26.668
6
3:39.605
37.7
22:56.805
16:05:59.524
+4.018
3:35.587
7
3:39.681
37.7
26:36.486
16:09:39.205
+11.599
3:28.082
8
3:41.044
37.5
30:17.530
16:13:20.249
+13.332
3:27.712
9
4:28.634
30.8
34:46.164
16:17:48.883
+58.519
3:30.115
10
3:55.329
35.2
38:41.493
16:21:44.212
+28.528
3:26.801
11
3:49.696
36.0
42:31.189
16:25:33.908
+24.046
3:25.650
12
4:09.985
33.1
46:41.174
16:29:43.893
+44.796
3:25.189
13
3:57.562
34.9
50:38.736
16:33:41.455
+30.406
3:27.156
14
4:15.690
32.4
54:54.426
16:37:57.145
+48.361
3:27.329
15
3:50.945
35.9
58:45.371
16:41:48.090
+19.603
3:31.342
16
4:04.315
33.9
1:02:49.686
16:45:52.405
+21.845
3:42.470
17
3:55.537
35.2
1:06:45.223
16:49:47.942
+14.932
3:40.605
18
4:03.600
34.0
1:10:48.823
16:53:51.542
+29.274
3:34.326
19
3:56.607
35.0
1:14:45.430
16:57:48.149
+27.055
3:29.552
20
3:58.931
34.7
1:18:44.361
17:01:47.080
+32.923
3:26.008
21
3:57.550
34.9
1:22:41.911
17:05:44.630
+24.202
3:33.348
22
3:56.823
35.0
1:26:38.734
17:09:41.453
+13.833
3:42.990
23
3:56.281
35.0
1:30:35.015
17:13:37.734
+13.991
3:42.290