https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Cross-Country/Inne
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Amator - Wyścig pierwszy
2010 | Cross Country
|
Pozostałe
VII Cross Country Ziemi Sochaczewskiej
-
Kurdwanów
, 29 sierpnia 2010
Artur Wrzesiński
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #117 Sławomir Jabłoński
2 - #413 Tomasz Rybiałek
3 - #111 Arkadiusz Krężlewicz
4 - #412 Maciej Rybiałek
5 - #172 Mikołaj Majewski
6 - #27 Dariusz Stępień
7 - #17 Zbigniew Góralczyk
8 - #167 Paweł Hada
9 - #114 Marek Kieruzal
10 - #7. Patryk Kasprzycki
11 - #4 Mateusz Zachar
12 - #777 Sławomir Wiśniewski
13 - #963 Artur Buczek
14 - #1 Zbigniew Łabuda
15 - #2 Krystian Dudziński
16 - #75 Piotr Zarzeczny
17 - #11 Tomasz Giwojno
18 - #14 Łukasz Skowroński
19 - #555 Szymon Lenartowicz
20 - #80 Jarosław Salamon
21 - #9 Krzysztof Stempień
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #413 Tomasz Rybiałek
3 - #111 Arkadiusz Krężlewicz
4 - #412 Maciej Rybiałek
5 - #172 Mikołaj Majewski
6 - #27 Dariusz Stępień
7 - #17 Zbigniew Góralczyk
8 - #167 Paweł Hada
9 - #114 Marek Kieruzal
10 - #7. Patryk Kasprzycki
11 - #4 Mateusz Zachar
12 - #777 Sławomir Wiśniewski
13 - #963 Artur Buczek
14 - #1 Zbigniew Łabuda
15 - #2 Krystian Dudziński
16 - #75 Piotr Zarzeczny
17 - #11 Tomasz Giwojno
18 - #14 Łukasz Skowroński
19 - #555 Szymon Lenartowicz
20 - #80 Jarosław Salamon
21 - #9 Krzysztof Stempień
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
3:42.862
15:46:45.581
2
3:21.958
41.0
7:04.820
15:50:07.539
3
3:24.492
40.5
10:29.312
15:53:32.031
4
3:23.177
40.8
13:52.489
15:56:55.208
5
3:26.668
40.1
17:19.157
16:00:21.876
6
3:35.587
38.4
20:54.744
16:03:57.463
7
3:28.082
39.8
24:22.826
16:07:25.545
8
3:27.712
39.9
27:50.538
16:10:53.257
9
3:30.115
39.4
31:20.653
16:14:23.372
10
3:26.801
40.0
34:47.454
16:17:50.173
11
3:25.650
40.3
38:13.104
16:21:15.823
12
3:25.189
40.4
41:38.293
16:24:41.012
13
3:27.156
40.0
45:05.449
16:28:08.168
14
3:27.329
39.9
48:32.778
16:31:35.497
15
3:31.342
39.2
52:04.120
16:35:06.839
16
3:42.470
37.2
55:46.590
16:38:49.309
17
3:40.605
37.5
59:27.195
16:42:29.914
18
3:34.326
38.6
1:03:01.521
16:46:04.240
19
3:29.552
39.5
1:06:31.073
16:49:33.792
20
3:26.008
40.2
1:09:57.081
16:52:59.800
21
3:33.348
38.8
1:13:30.429
16:56:33.148
22
3:42.990
37.1
1:17:13.419
17:00:16.138
23
3:42.290
37.2
1:20:55.709
17:03:58.428
24
3:35.384
38.4
1:24:31.093
17:07:33.812
25
3:30.220
39.4
1:28:01.313
17:11:04.032
26
3:30.976
39.2
1:31:32.289
17:14:35.008