https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Cross-Country/MP
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig drugi
2010 | Cross Country
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski I i II Runda
-
Łubienica
, 28 marca 2010
Marek Sikora
Andrzej Rencz
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #2. Rafał Kiczko
2 - #506 Filip Więckowski
3 - #4.. Sylwester Jędrzejczyk
4 - #515 Jakub Piątek
5 - #69 Józef Sawicki
6 - #23. Szymon Frankowski
7 - #11 Patryk Bielec
8 - #10 Szymon Motylewski
9 - #152 Mikołaj Kołodziejak
10 - #26 Konrad Widłak
11 - #82 Artur Puzio
12 - #37 Jakub Kucharski
13 - #23 Dawid Konkol
14 - #68 Wojciech Kozłowski
15 - #9 Jakub Strzelczyk
16 - #18a Bartosz Kasza
17 - #119 Paweł Fajok
18 - #123 Adam Tomiczek
19 - #97 Dawid Karalus
20 - #141 Sebastian Budny
21 - #22 Igor Widłak
22 - #125 Andrzej Mądry
NK - #505 Bartosz Piątek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #2. Rafał Kiczko
2 - #506 Filip Więckowski
3 - #4.. Sylwester Jędrzejczyk
5 - #69 Józef Sawicki
6 - #23. Szymon Frankowski
7 - #11 Patryk Bielec
8 - #10 Szymon Motylewski
9 - #152 Mikołaj Kołodziejak
10 - #26 Konrad Widłak
11 - #82 Artur Puzio
12 - #37 Jakub Kucharski
13 - #23 Dawid Konkol
14 - #68 Wojciech Kozłowski
15 - #9 Jakub Strzelczyk
16 - #18a Bartosz Kasza
17 - #119 Paweł Fajok
18 - #123 Adam Tomiczek
19 - #97 Dawid Karalus
20 - #141 Sebastian Budny
21 - #22 Igor Widłak
22 - #125 Andrzej Mądry
NK - #505 Bartosz Piątek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Rafał Kiczko
1
9:41.480
12:24:33.614
2
6:34.500
73.0
16:15.980
12:31:08.114
+9.098
6:25.402
3
6:37.078
72.5
22:53.058
12:37:45.192
-0.297
6:37.375
4
6:42.589
71.5
29:35.647
12:44:27.781
+18.162
6:24.427
5
6:58.828
68.8
36:34.475
12:51:26.609
+35.161
6:23.667
6
6:48.707
70.5
43:23.182
12:58:15.316
-4.471
6:53.178
7
6:54.954
69.4
50:18.136
13:05:10.270
+23.345
6:31.609
8
7:06.409
67.5
57:24.545
13:12:16.679
+36.966
6:29.443
9
6:44.224
71.2
1:04:08.769
13:19:00.903
+10.666
6:33.558
10
6:58.426
68.8
1:11:07.195
13:25:59.329
-5.551
7:03.977
11
6:51.758
69.9
1:17:58.953
13:32:51.087
+9.755
6:42.003
12
7:00.115
68.6
1:24:59.068
13:39:51.202
+10.827
6:49.288
13
7:27.947
64.3
1:32:27.015
13:47:19.149
+50.798
6:37.149