https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E1 - Wyścig drugi
2010 | Cross Country
|
Puchar Polski
Puchar Polski I i II Runda
-
Łubienica
, 28 marca 2010
Marek Sikora
Andrzej Rencz
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #222 Przemysław Szymański
2 - #2. Mariusz Wójcik
3 - #11 Sebastian Kałużny
4 - #241 Tomasz Krawczyk
5 - #225 Paweł Puciołowski
6 - #111. Zbigniew Cieślik
7 - #250 Grzegorz Michułka
8 - #226 Damian Dąbrowski
9 - #205 Adam Tumiel
10 - #223. Wojciech Mleczek
11 - #96b Michał Walazek
12 - #114. Michał Pyzowski
13 - #17 Leszek Drogosz
14 - #92 Zbigniew Puchała
15 - #336 Sebastian Romanowski
16 - #613 Robert Judycki
17 - #193 Luigi Saladini
18 - #157 Kamil Lewandowski
19 - #527 Radosław Rybak
20 - #13. Sebastian Kuncicki
21 - #270 Andrzej Segin
22 - #63 Mirosław Pleskot
23 - #95 Piotr Suchowiecki
24 - #24 Marcin Stuszewski
25 - #179 Maciej Wojcieszek
26 - #249 Michał Smoleński
27 - #979 Tomasz Wasilewski
28 - #57 Piotr Świtek
29 - #73a Jarosław Ginter
30 - #34 Jerzy Klimaszewski
31 - #112 Marcin Lamowski
32 - #136 Vladimir Omelhenko
33 - #217 Michał Dominiak
34 - #5 Przemysław Dołęgowski
35 - #15 Robert Mosek
36 - #104. Mateusz Guzek
37 - #38 Daniel Lasoń
38 - #71 Piotr Rykowski
39 - #27 Robert Klimaszewski
40 - #235 Sławomir Łaski
41 - #72 Dariusz Szymczyk
42 - #176 Grzegorz Trepka
NK - #10... Paweł Szydłowski
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #2. Mariusz Wójcik
3 - #11 Sebastian Kałużny
4 - #241 Tomasz Krawczyk
5 - #225 Paweł Puciołowski
6 - #111. Zbigniew Cieślik
7 - #250 Grzegorz Michułka
8 - #226 Damian Dąbrowski
9 - #205 Adam Tumiel
10 - #223. Wojciech Mleczek
11 - #96b Michał Walazek
12 - #114. Michał Pyzowski
13 - #17 Leszek Drogosz
14 - #92 Zbigniew Puchała
15 - #336 Sebastian Romanowski
16 - #613 Robert Judycki
17 - #193 Luigi Saladini
18 - #157 Kamil Lewandowski
19 - #527 Radosław Rybak
20 - #13. Sebastian Kuncicki
21 - #270 Andrzej Segin
22 - #63 Mirosław Pleskot
23 - #95 Piotr Suchowiecki
24 - #24 Marcin Stuszewski
25 - #179 Maciej Wojcieszek
26 - #249 Michał Smoleński
27 - #979 Tomasz Wasilewski
28 - #57 Piotr Świtek
29 - #73a Jarosław Ginter
30 - #34 Jerzy Klimaszewski
31 - #112 Marcin Lamowski
32 - #136 Vladimir Omelhenko
33 - #217 Michał Dominiak
34 - #5 Przemysław Dołęgowski
35 - #15 Robert Mosek
36 - #104. Mateusz Guzek
37 - #38 Daniel Lasoń
38 - #71 Piotr Rykowski
39 - #27 Robert Klimaszewski
40 - #235 Sławomir Łaski
41 - #72 Dariusz Szymczyk
42 - #176 Grzegorz Trepka
NK - #10... Paweł Szydłowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
9:12.335
14:25:52.153
2
7:08.674
67.2
16:21.009
14:33:00.827
3
7:13.195
66.5
23:34.204
14:40:14.022
4
7:04.043
67.9
30:38.247
14:47:18.065
5
6:53.737
69.6
37:31.984
14:54:11.802
6
7:02.767
68.1
44:34.751
15:01:14.569
7
7:17.349
65.9
51:52.100
15:08:31.918
8
7:09.549
67.0
59:01.649
15:15:41.467
9
7:04.093
67.9
1:06:05.742
15:22:45.560
10
7:14.368
66.3
1:13:20.110
15:29:59.928
11
7:11.792
66.7
1:20:31.902
15:37:11.720
12
7:11.624
66.7
1:27:43.526
15:44:23.344
13
7:15.328
66.2
1:34:58.854
15:51:38.672