https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig pierwszy
2010 | Cross Country
|
Puchar Polski
Puchar Polski XI i XII Runda
-
Kwidzyn
, 28 sierpnia 2010
Roman Uniastowski
Tadeusz Ulenberg
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #5.. Adam Olczak
2 - #22.. Szymon Szymański
3 - #4 Kacper Grajewski
4 - #39 Dawid Mulawa
5 - #3 Krzysztof Marszałek
6 - #85. Artur Stankiewicz
7 - #66. Paweł Rybiński
8 - #2 Mateusz Wielgosz
9 - #36 Daniel Masiak
10 - #114 Karol Serowiec
11 - #252 Konrad Konopiński
12 - #51 Dawid Suchowiecki
13 - #377 Patryk Bździkot
14 - #26 Patryk Tarka
15 - #652 Paweł Głąbicki
NK - #836 Tymoteusz Jocz
NK - #9. Kinga Gajewska
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #22.. Szymon Szymański
3 - #4 Kacper Grajewski
4 - #39 Dawid Mulawa
5 - #3 Krzysztof Marszałek
6 - #85. Artur Stankiewicz
7 - #66. Paweł Rybiński
8 - #2 Mateusz Wielgosz
9 - #36 Daniel Masiak
10 - #114 Karol Serowiec
11 - #252 Konrad Konopiński
12 - #51 Dawid Suchowiecki
13 - #377 Patryk Bździkot
14 - #26 Patryk Tarka
15 - #652 Paweł Głąbicki
NK - #836 Tymoteusz Jocz
NK - #9. Kinga Gajewska
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
3:50.727
16:45:21.033
1
8:08.354
60.4
11:59.081
16:53:29.387
2
8:37.074
57.1
20:36.155
17:02:06.461
3
8:37.923
57.0
29:14.078
17:10:44.384
4
8:10.800
60.1
37:24.878
17:18:55.184
5
8:21.703
58.8
45:46.581
17:27:16.887
6
8:53.274
55.4
54:39.855
17:36:10.161
7
8:34.901
57.3
1:03:14.756
17:44:45.062
8
8:11.765
60.0
1:11:26.521
17:52:56.827
9
8:14.996
59.6
1:19:41.517
18:01:11.823
10
8:29.489
57.9
1:28:11.006
18:09:41.312
11
8:48.426
55.9
1:36:59.432
18:18:29.738