https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Quad 2K - Wyścig pierwszy
2010 | Cross Country
|
Puchar Polski
Puchar Polski XI i XII Runda
-
Kwidzyn
, 28 sierpnia 2010
Roman Uniastowski
Tadeusz Ulenberg
Arkadiusz Zawisza
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #592 Dawid Hoffman
2 - #525 Ryszard Ryziński
3 - #144 Mirosław Wojnowski
4 - #535 Artur Mulawa
5 - #532 Łukasz Lewy
6 - #521 Marcin Nawrot
7 - #517 Zbigniew Zych
8 - #593 Piotr Serbista
9 - #594 Robert Kaszuba
10 - #551 Rafał Grzybowski
11 - #530 Sławomir Jankowski
12 - #8 Jarosław Narkowicz
13 - #504 Michał Gajewski
14 - #526 Paweł Karpowicz
15 - #514 Marcin Bartosiewicz
16 - #515 Michał Nogaj
17 - #550 Rafał Andrzejewski
18 - #552 Patryk Tomaszewski
NK - #511 Krzysztof Jarmuż
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #592 Dawid Hoffman
2 - #525 Ryszard Ryziński
3 - #144 Mirosław Wojnowski
4 - #535 Artur Mulawa
5 - #532 Łukasz Lewy
6 - #521 Marcin Nawrot
7 - #517 Zbigniew Zych
9 - #594 Robert Kaszuba
10 - #551 Rafał Grzybowski
11 - #530 Sławomir Jankowski
12 - #8 Jarosław Narkowicz
13 - #504 Michał Gajewski
14 - #526 Paweł Karpowicz
15 - #514 Marcin Bartosiewicz
16 - #515 Michał Nogaj
17 - #550 Rafał Andrzejewski
18 - #552 Patryk Tomaszewski
NK - #511 Krzysztof Jarmuż
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Dawid Hoffman
45.289
12:23:02.102
1
10:18.331
47.7
11:03.620
12:33:20.433
+1:55.444
8:22.887
2
9:30.438
51.7
20:34.058
12:42:50.871
+1:28.361
8:02.077
3
9:06.257
54.0
29:40.315
12:51:57.128
+1:07.582
7:58.675
4
8:38.783
56.9
38:19.098
13:00:35.911
-1:23.596
10:02.379
5
9:59.573
49.2
48:18.671
13:10:35.484
+1:10.634
8:48.939
6
8:41.507
56.6
57:00.178
13:19:16.991
+50.282
7:51.225
7
8:39.228
56.9
1:05:39.406
13:27:56.219
+51.023
7:48.205
8
8:42.817
56.5
1:14:22.223
13:36:39.036
+42.674
8:00.143
9
9:20.524
52.7
1:23:42.747
13:45:59.560
+1:24.080
7:56.444
10
9:28.003
52.0
1:33:10.750
13:55:27.563
+1:38.226
7:49.777