https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Cross-Country/PP
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig drugi
2010 | Cross Country
|
Puchar Polski
Puchar Polski XIV i XV Runda
-
Romanówka
, 26 września 2010
Lech Wiśniewski
Roman Umiastowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #4 Kacper Grajewski
2 - #22.. Szymon Szymański
3 - #5.. Adam Olczak
4 - #144 Paweł Baracz
5 - #35 Mateusz Masiak
6 - #39 Dawid Mulawa
7 - #114 Karol Serowiec
8 - #66. Paweł Rybiński
9 - #53 Paweł Prochniak
10 - #377 Patryk Bździkot
11 - #26 Patryk Tarka
12 - #52 Krystian Zagojski
13 - #98a Bartosz Grzmil
14 - #9. Kinga Gajewska
15 - #31 Damian Szydłowski
16 - #36 Daniel Masiak
17 - #51 Dawid Suchowiecki
18 - #85. Artur Stankiewicz
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #4 Kacper Grajewski
2 - #22.. Szymon Szymański
3 - #5.. Adam Olczak
4 - #144 Paweł Baracz
5 - #35 Mateusz Masiak
6 - #39 Dawid Mulawa
7 - #114 Karol Serowiec
8 - #66. Paweł Rybiński
9 - #53 Paweł Prochniak
10 - #377 Patryk Bździkot
11 - #26 Patryk Tarka
12 - #52 Krystian Zagojski
13 - #98a Bartosz Grzmil
15 - #31 Damian Szydłowski
16 - #36 Daniel Masiak
17 - #51 Dawid Suchowiecki
18 - #85. Artur Stankiewicz
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Kacper Grajewski
1
14:39.260
14:41:13.330
2
9:22.729
33.3
24:01.989
14:50:36.059
+2:38.235
6:44.494
3
8:53.198
35.1
32:55.187
14:59:29.257
+2:14.031
6:39.167
4
8:59.065
34.7
41:54.252
15:08:28.322
+1:59.163
6:59.902
5
8:58.937
34.7
50:53.189
15:17:27.259
+2:09.458
6:49.479
6
9:12.212
33.9
1:00:05.401
15:26:39.471
+2:22.625
6:49.587
7
10:26.068
29.9
1:10:31.469
15:37:05.539
+3:46.201
6:39.867
8
9:19.348
33.5
1:19:50.817
15:46:24.887
+2:32.260
6:47.088
9
8:56.159
34.9
1:28:46.976
15:55:21.046
+1:59.077
6:57.082
10
8:57.824
34.8
1:37:44.800
16:04:18.870
+1:47.187
7:10.637