https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Karting/EK
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Rozgrzewka A
2010 | Karting
|
Puchar Easykart
Easykart European Grand Finals
-
Stary Kisielin
, 1 sierpnia 2010
Edward Surmacz
Rafał Filipiak
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #77 Dominik Javurek
2 - #27 Alex Karkosik
3 - #91 Stanisław Garstecki
4 - #80 Matteo Giardino
5 - #121 Luka Grobenski
6 - #145 Maximilian Zupanic
7 - #58 Joci Havasi
8 - #19 Lukas Podobsky
9 - #49 Ondrej Nigrin
10 - #30 Mikołaj Cegielski
11 - #98 Tomas Horsky
12 - #100 Szymon Śliwowski
13 - #105 Jakub Roubicek
14 - #12 Vaclav Safar
15 - #10 Dominik Morawski
16 - #3 Nikolas Szabo
17 - #13 Jindrich Vohnout
18 - #113 Josef Schollerl
19 - #35 Mateusz Pyłka
20 - #195 Adam Kralik
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #77 Dominik Javurek
2 - #27 Alex Karkosik
3 - #91 Stanisław Garstecki
4 - #80 Matteo Giardino
5 - #121 Luka Grobenski
6 - #145 Maximilian Zupanic
7 - #58 Joci Havasi
8 - #19 Lukas Podobsky
9 - #49 Ondrej Nigrin
10 - #30 Mikołaj Cegielski
11 - #98 Tomas Horsky
13 - #105 Jakub Roubicek
14 - #12 Vaclav Safar
15 - #10 Dominik Morawski
16 - #3 Nikolas Szabo
17 - #13 Jindrich Vohnout
18 - #113 Josef Schollerl
19 - #35 Mateusz Pyłka
20 - #195 Adam Kralik
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Dominik Javurek
1
59.104
9:02:31.162
2
1:04.566
49.7
2:03.670
9:03:35.728
+1.351
1:03.215
3
53.651
59.9
2:57.321
9:04:29.379
-1.544
55.195
4
1:33.864
34.2
4:31.185
9:06:03.243
+0.340
1:33.524
5
44.532
72.1
5:15.717
9:06:47.775
+1.961
42.571
6
41.613
77.2
5:57.330
9:07:29.388
+0.635
40.978
7
41.246
77.9
6:38.576
9:08:10.634
+0.381
40.865
8
40.931
78.5
7:19.507
9:08:51.565
-0.095
41.026
9
41.295
77.8
8:00.802
9:09:32.860
+0.534
40.761
10
41.198
77.9
8:42.000
9:10:14.058
+0.607
40.591
11
50.802
63.2
9:32.802
9:11:04.860
+10.175
40.627
12
41.254
77.8
10:14.056
9:11:46.114
+0.279
40.975
13
41.058
78.2
10:55.114
9:12:27.172
+0.311
40.747
14
41.001
78.3
11:36.115
9:13:08.173
-0.667
41.668
15
40.964
78.4
12:17.079
9:13:49.137
+0.615
40.349
16
41.092
78.1
12:58.171
9:14:30.229
+0.284
40.808