https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Karting/EK
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Regulacja gaźników
2010 | Karting
|
Puchar Easykart
Puchar Easykart VI Runda
-
Stary Kisielin
, 18 lipca 2010
Jerzy Szatlach
Sebastian Pawełkiewicz
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #15 Filip Wójcik
2 - #77 Dominik Javurek
3 - #78 Jan Antoszewski
4 - #27 Alex Karkosik
5 - #32 Tomasz Kucharski
6 - #41 Jan Krencisz
7 - #140 Marcel Grudziński
8 - #42 Szymon Szyszko
9 - #46 Dominik Cebulla
10 - #55 Jakub Masztalerz
11 - #111 Michał Śmigiel
12 - #91 Stanisław Garstecki
13 - #155 Zdenek Tlachac
14 - #56 Maksymilian Amanowicz
15 - #44 Filip Panas
16 - #100 Szymon Śliwowski
17 - #23 Tomasz Wójcik
18 - #69 Szymon Nowak
19 - #30 Mikołaj Cegielski
20 - #45 Markus Kensy
21 - #16 Mikołaj Sarnowski
22 - #35 Mateusz Pyłka
23 - #52 Wojciech Gołębiowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #15 Filip Wójcik
2 - #77 Dominik Javurek
3 - #78 Jan Antoszewski
4 - #27 Alex Karkosik
5 - #32 Tomasz Kucharski
7 - #140 Marcel Grudziński
8 - #42 Szymon Szyszko
9 - #46 Dominik Cebulla
10 - #55 Jakub Masztalerz
11 - #111 Michał Śmigiel
12 - #91 Stanisław Garstecki
13 - #155 Zdenek Tlachac
14 - #56 Maksymilian Amanowicz
15 - #44 Filip Panas
16 - #100 Szymon Śliwowski
17 - #23 Tomasz Wójcik
18 - #69 Szymon Nowak
19 - #30 Mikołaj Cegielski
20 - #45 Markus Kensy
21 - #16 Mikołaj Sarnowski
22 - #35 Mateusz Pyłka
23 - #52 Wojciech Gołębiowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Filip Wójcik
1
1:56.575
8:16:18.513
2
54.471
59.0
2:51.046
8:17:12.984
+3.470
51.001
3
53.509
60.0
3:44.555
8:18:06.493
+2.780
50.729
4
51.168
62.8
4:35.723
8:18:57.661
-24.028
1:15.196
5
51.637
62.2
5:27.360
8:19:49.298
-33.761
1:25.398
6
51.434
62.4
6:18.794
8:20:40.732
-0.404
51.838
7
51.991
61.8
7:10.785
8:21:32.723
+0.743
51.248
8
52.700
60.9
8:03.485
8:22:25.423
+2.108
50.592
9
51.186
62.7
8:54.671
8:23:16.609
-23.870
1:15.056
10
1:00.561
53.0
9:55.232
8:24:17.170
-6.387
1:06.948
11
52.268
61.4
10:47.500
8:25:09.438
+2.075
50.193
12
51.520
62.3
11:39.020
8:26:00.958
+0.896
50.624
13
51.489
62.4
12:30.509
8:26:52.447
+1.372
50.117
14
51.493
62.4
13:22.002
8:27:43.940
+0.864
50.629
15
53.052
60.5
14:15.054
8:28:36.992
-41.196
1:34.248
16
51.754
62.0
15:06.808
8:29:28.746
17
51.536
62.3
15:58.344
8:30:20.282