https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Karting/EK
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
E-60 - Regulacja gaźników
2010 | Karting
|
Puchar Easykart
Puchar Easykart VII Runda
-
Kielce
, 27 sierpnia 2010
Jerzy Szatlach
Paweł Jagniątkowski
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #55 Jakub Masztalerz
2 - #77 Dominik Javurek
3 - #46 Dominik Cebulla
4 - #23 Tomasz Wójcik
5 - #91 Stanisław Garstecki
6 - #140 Marcel Grudziński
7 - #121 Marcel Jastrzębowski
8 - #56 Maksymilian Amanowicz
9 - #41 Jan Krencisz
10 - #27 Alex Karkosik
11 - #15 Filip Wójcik
12 - #111 Michał Śmigiel
13 - #30 Mikołaj Cegielski
14 - #100 Szymon Śliwowski
15 - #42 Szymon Szyszko
16 - #35 Mateusz Pyłka
17 - #177 Tomasz Siemieńczuk
18 - #52 Wojciech Gołębiowski
19 - #43 Piotr Grudzień
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #55 Jakub Masztalerz
2 - #77 Dominik Javurek
3 - #46 Dominik Cebulla
4 - #23 Tomasz Wójcik
5 - #91 Stanisław Garstecki
6 - #140 Marcel Grudziński
7 - #121 Marcel Jastrzębowski
8 - #56 Maksymilian Amanowicz
9 - #41 Jan Krencisz
10 - #27 Alex Karkosik
11 - #15 Filip Wójcik
12 - #111 Michał Śmigiel
14 - #100 Szymon Śliwowski
15 - #42 Szymon Szyszko
16 - #35 Mateusz Pyłka
17 - #177 Tomasz Siemieńczuk
18 - #52 Wojciech Gołębiowski
19 - #43 Piotr Grudzień
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Jakub Masztalerz
1
55.123
9:00:59.161
2
1:06.613
47.6
2:01.736
9:02:05.774
+14.426
52.187
3
1:10.355
45.0
3:12.091
9:03:16.129
+16.947
53.408
4
1:02.449
50.7
4:14.540
9:04:18.578
+9.537
52.912
5
1:04.227
49.3
5:18.767
9:05:22.805
+11.911
52.316
6
1:03.302
50.0
6:22.069
9:06:26.107
+8.056
55.246
7
1:06.407
47.7
7:28.476
9:07:32.514
+13.571
52.836
8
57.299
55.3
8:25.775
9:08:29.813
+4.431
52.868
9
1:10.516
44.9
9:36.291
9:09:40.329
+17.506
53.010
10
56.466
56.1
10:32.757
9:10:36.795
+2.504
53.962
11
55.771
56.8
11:28.528
9:11:32.566
+3.086
52.685
12
1:03.786
49.7
12:32.314
9:12:36.352
-8.018
1:11.804
13
1:19.516
39.8
13:51.830
9:13:55.868
+26.822
52.694
14
1:06.055
48.0
14:57.885
9:15:01.923
+12.517
53.538