https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/ME
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-85 - Trening kwalifikacyjny
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
EMX-85 European Championship EMN 20/9
-
Lidzbark Warmiński (Poland)
, 2 maja 2010
Hans-Rudolf Hein
Andrzej Olszewski
Aldona Rudnicka
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #189 Brian Bogers
2 - #243 Tim Gaiser
3 - #141 Pauls Jonas
4 - #5 Micha-Boy De Waal
5 - #48 Rostyslav Voytsyckyy
6 - #116 Vsevolod Brylyakov
7 - #199 Jorge Zaragoza Beltran
8 - #10 Vaclav Kovar
9 - #20 Emanuele Facchetti
10 - #24 Davide Bonini
11 - #104 Karlis Sabulis
12 - #102 Arminas Jasikonis
13 - #22 Lorenzo Ravera
14 - #13 Anton Gole
15 - #21 Luca Poggi
16 - #76 Henri Roosiorg
17 - #19 Janno Schmidt
18 - #471 Volodymyr Tarasov
19 - #302 Appy Jr. Robben
20 - #138 Ken Bengtsson
21 - #127 Kalle Rintamaki
22 - #99 Ivan Petrov
23 - #37 Dmytro Asmanov
24 - #101 Valeriy Dotsenko
25 - #131 Tomas Sileika
26 - #68 Hampus Kahrle
27 - #12 Jani Koskiranta
28 - #80 Niila Lappi
29 - #504 Igor Dylak
30 - #501 Maciej Więckowski
31 - #507 Michał Krech
32 - #147 Miro Sihvonen
33 - #30 Oleksandr Sirko
34 - #506 Kacper Kozłowski
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #189 Brian Bogers
2 - #243 Tim Gaiser
3 - #141 Pauls Jonas
4 - #5 Micha-Boy De Waal
5 - #48 Rostyslav Voytsyckyy
6 - #116 Vsevolod Brylyakov
7 - #199 Jorge Zaragoza Beltran
8 - #10 Vaclav Kovar
9 - #20 Emanuele Facchetti
10 - #24 Davide Bonini
11 - #104 Karlis Sabulis
12 - #102 Arminas Jasikonis
13 - #22 Lorenzo Ravera
14 - #13 Anton Gole
15 - #21 Luca Poggi
16 - #76 Henri Roosiorg
17 - #19 Janno Schmidt
18 - #471 Volodymyr Tarasov
20 - #138 Ken Bengtsson
21 - #127 Kalle Rintamaki
22 - #99 Ivan Petrov
23 - #37 Dmytro Asmanov
24 - #101 Valeriy Dotsenko
25 - #131 Tomas Sileika
26 - #68 Hampus Kahrle
27 - #12 Jani Koskiranta
28 - #80 Niila Lappi
29 - #504 Igor Dylak
30 - #501 Maciej Więckowski
31 - #507 Michał Krech
32 - #147 Miro Sihvonen
33 - #30 Oleksandr Sirko
34 - #506 Kacper Kozłowski
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Brian Bogers
1
2:05.242
14:32:06.583
2
1:54.830
52.4
4:00.072
14:34:01.413
+8.199
1:46.631
3
1:54.361
52.6
5:54.433
14:35:55.774
+5.031
1:49.330
4
3:52.107
25.9
9:46.540
14:39:47.881
+2:04.578
1:47.529
5
1:54.305
52.6
11:40.845
14:41:42.186
-7.992
2:02.297
6
2:29.950
40.1
14:10.795
14:44:12.136
+27.141
2:02.809
7
1:54.499
52.5
16:05.294
14:46:06.635
8
4:14.401
23.6
20:19.695
14:50:21.036
9
1:53.999
52.7
22:13.694
14:52:15.035
10
1:54.887
52.3
24:08.581
14:54:09.922
11
1:54.567
52.5
26:03.148
14:56:04.489
12
2:26.401
41.1
28:29.549
14:58:30.890
13
1:54.647
52.4
30:24.196
15:00:25.537