https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/ME
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-Open - Rozgrzewka
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
EMX-Open European Championship EMN 20/50
-
Siauliai (Lithuania)
, 25 kwietnia 2010
Markus Schullenberg
Darius Balciunas
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #11 Mykola Paschynskyy
2 - #73 Dmitry Parshin
3 - #138 Niks Apfelbaums
4 - #191 Evgeniy Mikhailov
5 - #74 Maxim Nazarov
6 - #89 Evgeni Tyletski
7 - #9 Oleksandr Paschynskyy
8 - #24 Andre Park
9 - #262 Łukasz Lonka
10 - #183 Christoph Hanchen
11 - #111 Petr Bartos
12 - #198 Vytautas Bucas
13 - #5 Jindrich Hrabica
14 - #801 Martins ALEKSANDROVICS
15 - #8 Ramon Brucart
16 - #117 Nerijus Rukstela
17 - #254 Raimondas Machrov
18 - #259 Mattia Buso
19 - #93 Mikus Petersons
20 - #131 Maciej Zdunek
21 - #500 Miloslav Rozec
22 - #347 Łukasz Bembenik
23 - #50 Vadym Galiyash
24 - #10 Erlandas Kunce
25 - #511 Saulius Stankus
26 - #171 Alexey Molchanov
27 - #54 Karolis Peleckis
28 - #338 Osvaldas Zelepugas
Porównaj czasy okrążeń z
2 - #73 Dmitry Parshin
3 - #138 Niks Apfelbaums
4 - #191 Evgeniy Mikhailov
5 - #74 Maxim Nazarov
6 - #89 Evgeni Tyletski
7 - #9 Oleksandr Paschynskyy
8 - #24 Andre Park
9 - #262 Łukasz Lonka
10 - #183 Christoph Hanchen
11 - #111 Petr Bartos
12 - #198 Vytautas Bucas
13 - #5 Jindrich Hrabica
14 - #801 Martins ALEKSANDROVICS
15 - #8 Ramon Brucart
16 - #117 Nerijus Rukstela
17 - #254 Raimondas Machrov
18 - #259 Mattia Buso
19 - #93 Mikus Petersons
20 - #131 Maciej Zdunek
21 - #500 Miloslav Rozec
22 - #347 Łukasz Bembenik
23 - #50 Vadym Galiyash
24 - #10 Erlandas Kunce
25 - #511 Saulius Stankus
26 - #171 Alexey Molchanov
27 - #54 Karolis Peleckis
28 - #338 Osvaldas Zelepugas
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
1
3:31.194
11:07:45.432
2
2:26.153
43.1
5:57.347
11:10:11.585
3
2:14.299
46.9
8:11.646
11:12:25.884
4
2:05.687
50.1
10:17.333
11:14:31.571
5
2:05.657
50.1
12:22.990
11:16:37.228
6
2:04.137
50.8
14:27.127
11:18:41.365
7
3:33.273
29.5
18:00.400
11:22:14.638
8
2:01.793
51.7
20:02.193
11:24:16.431
9
2:02.667
51.4
22:04.860
11:26:19.098
10
2:03.673
50.9
24:08.533
11:28:22.771
11
2:09.771
48.5
26:18.304
11:30:32.542
12
3:26.121
30.6
29:44.425
11:33:58.663
13
2:00.008
52.5
31:44.433
11:35:58.671