https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/ME
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
EMX-Open - Wyścig drugi
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Europy
EMX-Open European Championship EMN 20/50
-
Siauliai (Lithuania)
, 25 kwietnia 2010
Markus Schullenberg
Darius Balciunas
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #73 Dmitry Parshin
2 - #111 Petr Bartos
3 - #191 Evgeniy Mikhailov
4 - #198 Vytautas Bucas
5 - #74 Maxim Nazarov
6 - #89 Evgeni Tyletski
7 - #9 Oleksandr Paschynskyy
8 - #183 Christoph Hanchen
9 - #11 Mykola Paschynskyy
10 - #262 Łukasz Lonka
11 - #5 Jindrich Hrabica
12 - #8 Ramon Brucart
13 - #93 Mikus Petersons
14 - #24 Andre Park
15 - #801 Martins ALEKSANDROVICS
16 - #131 Maciej Zdunek
17 - #500 Miloslav Rozec
18 - #50 Vadym Galiyash
19 - #259 Mattia Buso
20 - #117 Nerijus Rukstela
21 - #138 Niks Apfelbaums
22 - #54 Karolis Peleckis
23 - #511 Saulius Stankus
24 - #338 Osvaldas Zelepugas
25 - #347 Łukasz Bembenik
26 - #254 Raimondas Machrov
27 - #171 Alexey Molchanov
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #73 Dmitry Parshin
2 - #111 Petr Bartos
3 - #191 Evgeniy Mikhailov
4 - #198 Vytautas Bucas
5 - #74 Maxim Nazarov
6 - #89 Evgeni Tyletski
7 - #9 Oleksandr Paschynskyy
8 - #183 Christoph Hanchen
9 - #11 Mykola Paschynskyy
10 - #262 Łukasz Lonka
11 - #5 Jindrich Hrabica
13 - #93 Mikus Petersons
14 - #24 Andre Park
15 - #801 Martins ALEKSANDROVICS
16 - #131 Maciej Zdunek
17 - #500 Miloslav Rozec
18 - #50 Vadym Galiyash
19 - #259 Mattia Buso
20 - #117 Nerijus Rukstela
21 - #138 Niks Apfelbaums
22 - #54 Karolis Peleckis
23 - #511 Saulius Stankus
24 - #338 Osvaldas Zelepugas
25 - #347 Łukasz Bembenik
26 - #254 Raimondas Machrov
27 - #171 Alexey Molchanov
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Dmitry Parshin
7.096
16:24:13.375
1
2:14.780
46.7
2:21.876
16:26:28.155
+9.790
2:04.990
2
2:08.958
48.9
4:30.834
16:28:37.113
+4.230
2:04.728
3
2:10.540
48.3
6:41.374
16:30:47.653
+5.822
2:04.718
4
2:08.529
49.0
8:49.903
16:32:56.182
+4.362
2:04.167
5
2:08.839
48.9
10:58.742
16:35:05.021
+3.519
2:05.320
6
2:09.430
48.7
13:08.172
16:37:14.451
+4.261
2:05.169
7
2:09.511
48.6
15:17.683
16:39:23.962
+4.241
2:05.270
8
2:09.411
48.7
17:27.094
16:41:33.373
+4.366
2:05.045
9
2:09.903
48.5
19:36.997
16:43:43.276
+3.462
2:06.441
10
2:10.469
48.3
21:47.466
16:45:53.745
+4.673
2:05.796
11
2:09.761
48.6
23:57.227
16:48:03.506
+3.597
2:06.164
12
2:10.234
48.4
26:07.461
16:50:13.740
+4.708
2:05.526
13
2:10.180
48.4
28:17.641
16:52:23.920
+3.839
2:06.341
14
2:10.248
48.4
30:27.889
16:54:34.168
+4.889
2:05.359
15
2:11.435
47.9
32:39.324
16:56:45.603
+5.081
2:06.354
16
2:12.735
47.5
34:52.059
16:58:58.338
+4.744
2:07.991
17
2:15.080
46.6
37:07.139
17:01:13.418
+5.685
2:09.395