https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MP
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening kwalifikacyjny
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
II Runda Mistrzostw Polski (MX2 J, MX1)
-
Radom
, 22 maja 2010
Andrzej Olszewski
Ryszard Augustyn
Grzegorz Ostrowski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #717 Patryk Galica-Gudbaj
2 - #108 Tomasz Wysocki
3 - #221 Oskar Barański
4 - #515 Jakub Piątek
5 - #506 Filip Więckowski
6 - #7 Bartosz Sawczuk
7 - #123 Adam Tomiczek
8 - #114 Leszek Jasiński
9 - #121 Dawid Sierociński
10 - #25 Michał Jońca
11 - #711 Aleksandr Volovich
12 - #733 Maciej Chyc Magdzin
13 - #11 Marcin Bogucki
14 - #12 Miłosz Kozica
15 - #40 Michał Kozera
16 - #24 Paweł Albin
17 - #66 Joanna Miller
18 - #46 Filip Litwiniak
19 - #80 Jakub Kucharski
20 - #37 Patryk Szyszko
21 - #152 Mikołaj Kołodziejak
22 - #31 Dawid Konkol
23 - #21 Szymon Motylewski
24 - #82 Artur Puzio
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #717 Patryk Galica-Gudbaj
2 - #108 Tomasz Wysocki
3 - #221 Oskar Barański
5 - #506 Filip Więckowski
6 - #7 Bartosz Sawczuk
7 - #123 Adam Tomiczek
8 - #114 Leszek Jasiński
9 - #121 Dawid Sierociński
10 - #25 Michał Jońca
11 - #711 Aleksandr Volovich
12 - #733 Maciej Chyc Magdzin
13 - #11 Marcin Bogucki
14 - #12 Miłosz Kozica
15 - #40 Michał Kozera
16 - #24 Paweł Albin
17 - #66 Joanna Miller
18 - #46 Filip Litwiniak
19 - #80 Jakub Kucharski
20 - #37 Patryk Szyszko
21 - #152 Mikołaj Kołodziejak
22 - #31 Dawid Konkol
23 - #21 Szymon Motylewski
24 - #82 Artur Puzio
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Patryk Galica-Gudbaj
20.982
12:51:16.472
1
2:31.759
36.5
2:52.741
12:53:48.231
+24.804
2:06.955
2
2:18.602
40.0
5:11.343
12:56:06.833
+14.795
2:03.807
3
2:43.800
33.8
7:55.143
12:58:50.633
4
2:11.815
42.1
10:06.958
13:01:02.448
5
2:48.353
32.9
12:55.311
13:03:50.801
6
2:18.673
40.0
15:13.984
13:06:09.474
7
2:10.268
42.6
17:24.252
13:08:19.742
8
2:50.320
32.6
20:14.572
13:11:10.062