https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MP
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX1 - Trening kwalifikacyjny
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostw Polski I Runda (MX65, MX2 Junior, MX1)
-
Olsztyn
, 9 maja 2010
Marian Ciężkowski
Andrzej Olszewski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #111 Łukasz Kurowski
3 - #11 Viri Hendyh
4 - #757 Arkadiusz Mańk
5 - #131 Maciej Zdunek
6 - #17 Łukasz Wysocki
7 - #3 Karol Kędzierski
8 - #9 Karol Knap
9 - #107 Józef Sawicki
10 - #347 Łukasz Bembenik
11 - #5 Jacek Lonka
12 - #161 Jędrzej Żuralski
13 - #10 Jacek Olszewski
14 - #19 Mirosław Kowalski
15 - #127 Michał Ziemski
16 - #16 Waldemar Lonka
17 - #70 Mariusz Bukowski
18 - #338 Łukasz Kucharczyk
19 - #86 Filip Litwiniak
20 - #62 Tomasz Zych
21 - #777 Rafał Kostecki
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #111 Łukasz Kurowski
3 - #11 Viri Hendyh
4 - #757 Arkadiusz Mańk
5 - #131 Maciej Zdunek
6 - #17 Łukasz Wysocki
7 - #3 Karol Kędzierski
8 - #9 Karol Knap
9 - #107 Józef Sawicki
11 - #5 Jacek Lonka
12 - #161 Jędrzej Żuralski
13 - #10 Jacek Olszewski
14 - #19 Mirosław Kowalski
15 - #127 Michał Ziemski
16 - #16 Waldemar Lonka
17 - #70 Mariusz Bukowski
18 - #338 Łukasz Kucharczyk
19 - #86 Filip Litwiniak
20 - #62 Tomasz Zych
21 - #777 Rafał Kostecki
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
3:25.015
11:43:42.288
1
2:36.194
40.3
6:01.209
11:46:18.482
+38.091
1:58.103
2
2:40.519
39.2
8:41.728
11:48:59.001
+43.673
1:56.846
3
2:05.445
50.2
10:47.173
11:51:04.446
-38.471
2:43.916
4
3:05.812
33.9
13:52.985
11:54:10.258
+1:10.883
1:54.929
5
2:03.848
50.9
15:56.833
11:56:14.106
-27.823
2:31.671
6
4:49.224
21.8
20:46.057
12:01:03.330
+2:54.762
1:54.462