https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MP
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX1 - Wyścig drugi
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostw Polski I Runda (MX65, MX2 Junior, MX1)
-
Olsztyn
, 9 maja 2010
Marian Ciężkowski
Andrzej Olszewski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #131 Maciej Zdunek
3 - #3 Karol Kędzierski
4 - #111 Łukasz Kurowski
5 - #757 Arkadiusz Mańk
6 - #17 Łukasz Wysocki
7 - #5 Jacek Lonka
8 - #9 Karol Knap
9 - #16 Waldemar Lonka
10 - #10 Jacek Olszewski
11 - #347 Łukasz Bembenik
12 - #127 Michał Ziemski
13 - #161 Jędrzej Żuralski
14 - #19 Mirosław Kowalski
15 - #70 Mariusz Bukowski
16 - #86 Filip Litwiniak
17 - #62 Tomasz Zych
18 - #107 Józef Sawicki
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #131 Maciej Zdunek
4 - #111 Łukasz Kurowski
5 - #757 Arkadiusz Mańk
6 - #17 Łukasz Wysocki
7 - #5 Jacek Lonka
8 - #9 Karol Knap
9 - #16 Waldemar Lonka
10 - #10 Jacek Olszewski
11 - #347 Łukasz Bembenik
12 - #127 Michał Ziemski
13 - #161 Jędrzej Żuralski
14 - #19 Mirosław Kowalski
15 - #70 Mariusz Bukowski
16 - #86 Filip Litwiniak
17 - #62 Tomasz Zych
18 - #107 Józef Sawicki
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
1:50.088
16:09:54.443
2
1:59.980
52.5
3:50.068
16:11:54.423
+3.314
1:56.666
3
1:58.788
53.0
5:48.856
16:13:53.211
+0.714
1:58.074
4
1:59.844
52.6
7:48.700
16:15:53.055
+2.329
1:57.515
5
1:59.144
52.9
9:47.844
16:17:52.199
+1.460
1:57.684
6
2:00.195
52.4
11:48.039
16:19:52.394
+2.885
1:57.310
7
1:58.347
53.2
13:46.386
16:21:50.741
+0.443
1:57.904
8
1:59.329
52.8
15:45.715
16:23:50.070
+0.085
1:59.244
9
1:59.555
52.7
17:45.270
16:25:49.625
+0.826
1:58.729
10
1:58.449
53.2
19:43.719
16:27:48.074
-2.076
2:00.525
11
1:57.667
53.5
21:41.386
16:29:45.741
-1.321
1:58.988
12
1:58.712
53.1
23:40.098
16:31:44.453
-0.266
1:58.978
13
2:01.045
52.0
25:41.143
16:33:45.498
+2.124
1:58.921
14
2:00.213
52.4
27:41.356
16:35:45.711
+1.450
1:58.763
15
1:57.264
53.7
29:38.620
16:37:42.975
-2.227
1:59.491