https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MP
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX1 - Wyścig pierwszy
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostw Polski I Runda (MX65, MX2 Junior, MX1)
-
Olsztyn
, 9 maja 2010
Marian Ciężkowski
Andrzej Olszewski
Szymon Sudrawski
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #3 Karol Kędzierski
3 - #111 Łukasz Kurowski
4 - #131 Maciej Zdunek
5 - #17 Łukasz Wysocki
6 - #757 Arkadiusz Mańk
7 - #9 Karol Knap
8 - #5 Jacek Lonka
9 - #107 Józef Sawicki
10 - #10 Jacek Olszewski
11 - #16 Waldemar Lonka
12 - #347 Łukasz Bembenik
13 - #19 Mirosław Kowalski
14 - #127 Michał Ziemski
15 - #161 Jędrzej Żuralski
16 - #86 Filip Litwiniak
17 - #777 Rafał Kostecki
18 - #70 Mariusz Bukowski
19 - #62 Tomasz Zych
20 - #11 Viri Hendyh
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #262 Łukasz Lonka
2 - #3 Karol Kędzierski
3 - #111 Łukasz Kurowski
4 - #131 Maciej Zdunek
5 - #17 Łukasz Wysocki
6 - #757 Arkadiusz Mańk
7 - #9 Karol Knap
8 - #5 Jacek Lonka
9 - #107 Józef Sawicki
10 - #10 Jacek Olszewski
11 - #16 Waldemar Lonka
12 - #347 Łukasz Bembenik
13 - #19 Mirosław Kowalski
14 - #127 Michał Ziemski
15 - #161 Jędrzej Żuralski
16 - #86 Filip Litwiniak
17 - #777 Rafał Kostecki
19 - #62 Tomasz Zych
20 - #11 Viri Hendyh
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Łukasz Lonka
1
2:07.629
14:22:30.558
2
2:13.926
47.0
4:21.555
14:24:44.484
+17.571
1:56.355
3
2:11.290
48.0
6:32.845
14:26:55.774
+14.825
1:56.465
4
2:16.282
46.2
8:49.127
14:29:12.056
+19.850
1:56.432
5
2:13.395
47.2
11:02.522
14:31:25.451
+16.348
1:57.047
6
2:13.517
47.2
13:16.039
14:33:38.968
+15.567
1:57.950
7
2:13.347
47.2
15:29.386
14:35:52.315
+14.995
1:58.352
8
2:35.440
40.5
18:04.826
14:38:27.755
+36.859
1:58.581
9
2:16.003
46.3
20:20.829
14:40:43.758
+17.217
1:58.786
10
2:17.191
45.9
22:38.020
14:43:00.949
+17.780
1:59.411
11
2:43.840
38.5
25:21.860
14:45:44.789
+43.941
1:59.899
12
2:18.401
45.5
27:40.261
14:48:03.190
+18.596
1:59.805
13
2:21.957
44.4
30:02.218
14:50:25.147
+22.545
1:59.412