https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MP
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Trening dowolny
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski III i IV Runda (MX2J, MX65, MX1)
-
Stryków
, 27 czerwca 2010
Elżbieta Marcinkiewicz
Zbigniew Orłamowski
GROS
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #108 Tomasz Wysocki
2 - #7 Bartosz Sawczuk
3 - #221 Oskar Barański
4 - #121 Dawid Sierociński
5 - #505 Bartosz Piątek
6 - #114 Leszek Jasiński
7 - #711 Aleksandr Volovich
8 - #506 Filip Więckowski
9 - #123 Adam Tomiczek
10 - #25 Michał Jońca
11 - #96 Luis Carstens
12 - #12 Miłosz Kozica
13 - #152 Mikołaj Kołodziejak
14 - #11 Marcin Bogucki
15 - #37 Patryk Szyszko
16 - #31 Dawid Konkol
17 - #40 Michał Kozera
18 - #26 Maciej Mękal
19 - #93 Paweł Pruszczyński
20 - #89 Paweł Płochocki
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #108 Tomasz Wysocki
2 - #7 Bartosz Sawczuk
3 - #221 Oskar Barański
4 - #121 Dawid Sierociński
5 - #505 Bartosz Piątek
7 - #711 Aleksandr Volovich
8 - #506 Filip Więckowski
9 - #123 Adam Tomiczek
10 - #25 Michał Jońca
11 - #96 Luis Carstens
12 - #12 Miłosz Kozica
13 - #152 Mikołaj Kołodziejak
14 - #11 Marcin Bogucki
15 - #37 Patryk Szyszko
16 - #31 Dawid Konkol
17 - #40 Michał Kozera
18 - #26 Maciej Mękal
19 - #93 Paweł Pruszczyński
20 - #89 Paweł Płochocki
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz Wysocki
2:46.106
9:32:43.182
1
2:04.904
49.0
4:51.010
9:34:48.086
+2.133
2:02.771
2
2:00.969
50.6
6:51.979
9:36:49.055
+4.208
1:56.761
3
2:00.677
50.7
8:52.656
9:38:49.732
+7.275
1:53.402
4
1:59.781
51.1
10:52.437
9:40:49.513
+5.869
1:53.912
5
1:59.241
51.3
12:51.678
9:42:48.754
-6.235
2:05.476
6
1:57.900
51.9
14:49.578
9:44:46.654
-1:12.490
3:10.390
7
1:56.458
52.6
16:46.036
9:46:43.112
-0.798
1:57.256
8
2:53.481
35.3
19:39.517
9:49:36.593