https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MP
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
MX2 Junior - Wyścig drugi
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Polski
Mistrzostwa Polski III i IV Runda (MX2J, MX65, MX1)
-
Stryków
, 27 czerwca 2010
Elżbieta Marcinkiewicz
Zbigniew Orłamowski
GROS
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #108 Tomasz Wysocki
2 - #7 Bartosz Sawczuk
3 - #505 Bartosz Piątek
4 - #221 Oskar Barański
5 - #506 Filip Więckowski
6 - #121 Dawid Sierociński
7 - #25 Michał Jońca
8 - #152 Mikołaj Kołodziejak
9 - #123 Adam Tomiczek
10 - #12 Miłosz Kozica
11 - #31 Dawid Konkol
12 - #96 Luis Carstens
13 - #711 Aleksandr Volovich
14 - #40 Michał Kozera
15 - #11 Marcin Bogucki
16 - #114 Leszek Jasiński
17 - #37 Patryk Szyszko
18 - #26 Maciej Mękal
19 - #93 Paweł Pruszczyński
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #108 Tomasz Wysocki
2 - #7 Bartosz Sawczuk
3 - #505 Bartosz Piątek
4 - #221 Oskar Barański
5 - #506 Filip Więckowski
6 - #121 Dawid Sierociński
7 - #25 Michał Jońca
8 - #152 Mikołaj Kołodziejak
9 - #123 Adam Tomiczek
10 - #12 Miłosz Kozica
12 - #96 Luis Carstens
13 - #711 Aleksandr Volovich
14 - #40 Michał Kozera
15 - #11 Marcin Bogucki
16 - #114 Leszek Jasiński
17 - #37 Patryk Szyszko
18 - #26 Maciej Mękal
19 - #93 Paweł Pruszczyński
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Tomasz Wysocki
1
1:35.906
15:41:17.002
2
2:07.652
47.9
3:43.558
15:43:24.654
+12.237
1:55.415
3
2:16.147
45.0
5:59.705
15:45:40.801
+21.414
1:54.733
4
2:03.208
49.7
8:02.913
15:47:44.009
+7.061
1:56.147
5
2:01.175
50.5
10:04.088
15:49:45.184
+5.798
1:55.377
6
2:04.006
49.4
12:08.094
15:51:49.190
+8.872
1:55.134
7
2:01.171
50.5
14:09.265
15:53:50.361
+5.135
1:56.036
8
1:59.823
51.1
16:09.088
15:55:50.184
+3.847
1:55.976
9
2:01.413
50.4
18:10.501
15:57:51.597
+4.702
1:56.711
10
2:01.516
50.4
20:12.017
15:59:53.113
+4.118
1:57.398
11
2:13.598
45.8
22:25.615
16:02:06.711
+15.542
1:58.056
12
2:03.191
49.7
24:28.806
16:04:09.902
+3.042
2:00.149
13
2:00.995
50.6
26:29.801
16:06:10.897
-1.932
2:02.927