https://wyniki.motoresults.pl/pl/2010/Motocross/MSPZ
Live!
Sezon 2010
2010
Motocykle
Motocross
Motocross
Mistrzostwa Świata
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Otwarte Mistrzostwa Lubelszczyzny
Puchar Sześciu Torów
Pozostałe
Quadcross
Quadcross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Cross Country
Cross Country
Puchar Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
Mistrzostwa Okręgu Łódzkiego
Puchar Dolnego Śląska
Pozostałe
Enduro
Enduro
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Supercross
Supercross
Pozostałe
Karting
Karting
Karting
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Puchar GKSK
Puchar ROK
Puchar ROTAX
Puchar Easykart
Red Bull As w Karcie
Pozostałe
Samochody
Rallycross
Rallycross
Mistrzostwa Europy
Mistrzostwa Polski
Puchar Polski
Rajdy
Rajdy
BMW Challenge
Pozostałe
Archiwum (2000 - 2024)
polski
english
german
русский
Kontakt
Junior - Wyścig drugi
2010 | Motocross
|
Mistrzostwa Strefy Polski Zachodniej
M.S. Polski Zachodniej Runda VIII
-
Nekla
, 25 lipca 2010
Waldemar Iracki
Wiktor Firlik
Rafał Kryska
Wyniki
Czasy okrążeń
Wszystkie okrążenia
Wykres okrążeń - przebieg biegu
Wykres okrążeń - pozycja zawodnika
Wybierz zawodnika
1 - #388 Damian Kowalczyk
2 - #224 Kamil Nowakowski
3 - #338 Wiktor Chudziński
4 - #404 Michał Szymański
5 - #22 Rafał Miśtak
6 - #767 Dawid Słaby
7 - #15 Jakub Nowicki
8 - #20 Patryk Tokarski
9 - #266 Przemysław Włodarczyk
10 - #73 Kacper Serówka
11 - #39 Tomasz Werner
12 - #58 Łukasz Chmiel
13 - #93 Grzegorz Pokora
14 - #61 Krzysztof Maślak
15 - #69 Mateusz Dobicki
16 - #12 Dominik Leimann
17 - #4 Jakub Koziołek
Porównaj czasy okrążeń z
1 - #388 Damian Kowalczyk
2 - #224 Kamil Nowakowski
3 - #338 Wiktor Chudziński
4 - #404 Michał Szymański
6 - #767 Dawid Słaby
7 - #15 Jakub Nowicki
8 - #20 Patryk Tokarski
9 - #266 Przemysław Włodarczyk
10 - #73 Kacper Serówka
11 - #39 Tomasz Werner
12 - #58 Łukasz Chmiel
13 - #93 Grzegorz Pokora
14 - #61 Krzysztof Maślak
15 - #69 Mateusz Dobicki
16 - #12 Dominik Leimann
17 - #4 Jakub Koziołek
Okr.
Czas
Prędkość [km/h]
Czas biegu
Godzina
Różnica
Damian Kowalczyk
16.017
15:09:39.452
1
1:38.611
62.1
1:54.628
15:11:18.063
+7.647
1:30.964
2
1:35.874
63.8
3:30.502
15:12:53.937
+4.034
1:31.840
3
1:34.725
64.6
5:05.227
15:14:28.662
+3.663
1:31.062
4
1:33.614
65.4
6:38.841
15:16:02.276
+1.492
1:32.122
5
1:36.076
63.7
8:14.917
15:17:38.352
+3.731
1:32.345
6
1:36.279
63.6
9:51.196
15:19:14.631
+2.517
1:33.762
7
1:34.391
64.8
11:25.587
15:20:49.022
+0.468
1:33.923
8
1:35.261
64.2
13:00.848
15:22:24.283
+2.552
1:32.709
9
1:35.760
63.9
14:36.608
15:24:00.043
-5.579
1:41.339
10
1:35.540
64.1
16:12.148
15:25:35.583
-0.285
1:35.825